Tidex Token Nedir? TDX Token Yorum ve Geleceği!

tdx token yorum
Abone Ol 

Tidex Token, sahiplerine özel özellikler sağlayarak Tidex Exchange’i en üst düzeyde kullanmanıza izin veren hizmet tabanlı bir borsa içi tokendır. Peki tam olarak Tidex Token (TDX Token) Nedir, Nasıl Alınır? TDX Token Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Tidex Token ( TDX Token) Nedir?

Tidex Token, büyük bir geçmişe sahip bir platform, modern merkezi kripto para borsalarının tüm niteliklerini birleştiren, son derece etkili bir araç olarak adlandırılmakta olup, 2017’de ortaya çıkmıştır. TDX, merkezi olmayan bir açık ekonominin iyi bir örneğidir ve Tidex ekosistemine katılmanın bir yoludur. Kurucu ortağı, kripto para birimi platformu Waves Platform’un yaratıcısı ve CEO’su bilim adamı Alexander Ivanov’dur.

  • Mükemmel algoritmalar ve en yeni güvenlik sistemleri sayesinde güvenli.
  • Sistemin özü, eksiksiz veri şifrelemesine dayanmaktadır.
  • Soğuk ve sıcak cüzdan kullanan sistem sayesinde finans ve varlıklar da güçlü bir şekilde korunur.

Tidex altyapısı;

4 yedek Ticaret yöntemi (limit emirleri, emir piyasası satın alma, stop-limit emirleri, Bir OTER’i (OCO) iptal eder.

Yatırım sermayesi toplama aşamasında Launchpad platformu Tidex’e kendi tokenlerinin birincil yerleşimi

Soğuk ve sıcak cüzdan kullanan sistem sayesinde finans ve varlıklar da güçlü bir şekilde korunur.

Blok zinciri ağının işleyişini sürdürmek için tokenları özel cüzdanlarda tutmanın pasif kazançları

İlginizi Çekebilir

Tidex Token Nereden ve Nasıl Alınır?

Tidex Token almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

TDX Token Yorum ve Geleceği!

TDX Coin Yorum ve Geleceği , Tidexin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük $0,5222  iken, en yüksek fiyat 0.04974$  olmuştur. TDX Token son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.