Optimism (OP) Coin Nedir ? OP Coin Nasıl Alınır ?

optimism coin nedir

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance , geçtiğimiz günlerde yeni listeleme haberini duyurmuştu . Binance OP Coin listelemesini gerçekleştirdi . Peki tam olarak , Optimism (OP) Coin Nedir ? OP Coin Nasıl Alınır ?

Optimisim ,Kamu mallarının  büyümesini ve sürdürülebilirliğini destekleyen altyapı üreterek Ethereum’un değerlerini korumayı taahhüt ediyor .

Optimism (OP) Coin Nedir ?

Optimism, dört ana sütun üzerinde duran güçlü bir tasarım felsefesine göre inşa edilmiştir: basitlik, pragmatizm, sürdürülebilirlik ve tabii ki Optimism. Optimism’in bir bütün olarak tasarımını büyük ölçüde etkiledikleri için bu sütunları anlamak önemlidir.

OP Coin , Optimism platformunun ana tokenidir .

Basitlik

Optimism, sağladığı özellikler için mümkün olduğunca basit olacak şekilde tasarlanmıştır. İdeal olarak, Optimism güvenli, ölçeklenebilir ve esnek bir L2 sistemi için gereken minimum sayıda hareketli parçadan oluşmalıdır. Bu basitlik, Optimism’in tasarımına diğer daha karmaşık L2 yapılarına göre bir dizi önemli avantaj sağlar.

Pragmatizm

Tüm idealizmine rağmen, Optimism’in arkasındaki tasarım süreci nihayetinde pragmatizm tarafından yönlendirilir. Temel Optimism ekibinin gerçek dünya kısıtlamaları vardır, Optimism üzerine kurulu projelerin gerçek dünya ihtiyaçları vardır ve Optimism ile ilgilenen kullanıcıların gerçek dünya sorunları vardır. Optimism’in tasarım felsefesi, teorik mükemmellikten ziyade kullanıcı ve geliştirici ihtiyaçlarını ön planda tutar. Bazen en iyi çözüm, en güzel çözüm değildir.

Sürdürülebilirlik

Optimism uzun vadede içindedir. Uygulama geliştiricilerin, üzerine inşa ettikleri platformun uzun süreler boyunca yalnızca çalışır durumda değil, aynı zamanda rekabetçi kalacağına dair güvenceye ihtiyaçları vardır. Optimism’in tasarım süreci, uzun vadeli sürdürülebilirlik fikri etrafında inşa edilmiştir ve ölçeklenebilirliğe giden kısayolları kullanmaz. Günün sonunda, ölçeklenebilir bir sistem, onu ayakta tutan ekosistem olmadan hiçbir şey ifade etmez.

Optimism

Tabii ki, bunların hiçbiri bir iyimserlik duygusu olmadan mümkün olmazdı. Optimism bağımsız bir blok zinciri gibi görünse de, nihayetinde Ethereum‘un bir uzantısı olarak tasarlanmıştır. Optimism, yalnızca pragmatik nedenlerle değil, Ethereum’un başarılı olabilmesi için Optimism var olduğu için Ethereum’a mümkün olduğunca yakındır.

OP Coin Nasıl Alınır ?

OP Coin , çok yakın zamanda Binance borsası üzerinde listeleneceği duyuruldu . Lider kripto para borsasında hala bir kaydınız bulunmuyorsa aşağıdaki adımları takip ediniz ;

Binance OP Coin

  • Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!
  • Açılan sayfada Mail yada Telefon adresi ile kaydı başlatın .
  • Ülke seçimini tamamlayın .
  • Kişisel hesap oluşturun .
  • Sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girin .
  • Daha sonra alım-satım işlemleri için KYC doğrulamalarını tamamlayın .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.