Ana SayfaAirdrop & TestnetSweel Airdrop (EigenLayer + Swell)

Sweel Airdrop (EigenLayer + Swell)

TGE'den sonra, sahip olduğunuz PEARL puanlarının miktarına bağlı olarak toplam 50.000.000 SWELL tokeni airdrop olarak dağıtılacaktır.

spot_img

Aynı anda iki airdrop kazanmak ister misiniz? Bu rehberimizde yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen Sweel ve Eigenlayer tokenlarından airdrop kazanmak için yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. Peki tam olarak Sweel nedir, airdrop rehberi, Swell ile Eigenlayer token airdrop kazanma şansı.

Şimdi Swell + Eigenlayer  Token Kazanmak için ETH Stake Edin,  Bonus Kazanın!

Swell nedir?

Swell, dünyanın en iyi likit staking ve yeniden staking deneyimini sunma, DeFi‘ye erişimi basitleştirme ve aynı zamanda Ethereum‘un ve yeniden staking hizmetlerinin geleceğini güvence altına alma misyonuna sahip, gözetimsiz bir staking protokolüdür.

Swell ile kullanıcılar, hem blockchain ödülleri hem de yeniden stake edilen AVS ödülleri kazanmak için ETH’yi stake ederek veya yeniden stake ederek pasif gelir elde edebilir ve karşılığında daha geniş DeFi’yi tutmak veya buna katılmak için getiri sağlayan bir likit token (LST veya LRT) sağlanabilir. Ek verim elde etmek için ekosistem.

swell nedir what is swell network airdrop swell eigenlayer airdrop testnet pearl

Swell Airdrop Rehberi

  1. Buradan Stake Sayfasına Ulaşın. 
  2. Metamask Cüzdanınızı bağlayın.
  3. ETH’nizi stake edin. ETH’yi Binance‘ten alabilirsiniz.
  4. Swell’in likit stake tokenı swETH alacaksınız.
  5. Ayrıca, “Restake”a gidin ve rswETH elde etmek için bir miktar ETH stake edin. rswETH, EigenLayer’da yeniden hisselendirilen Ether’in tokenleştirilmiş bir versiyonudur.
  6. Ayrıca EigenLayer’da swETH’yi yeniden alabilir ve airdrop’larına hak kazanabilirsiniz.
  7. Artık Yolculuk bölümünde görüntülenebilen PEARL puanlarının yanı sıra EigenLayer puanlarını da kazanmaya başlayacaksınız.
  8. Basılan rswETH başına 30 İnci bonus kazanabilirsiniz.
  9. Ayrıca, yönlendirmeniz aracılığıyla basılan her swETH için 10 İnci kazanın.
  10. TGE’den sonra, sahip olduğunuz PEARL puanlarının miktarına bağlı olarak toplam 50.000.000 SWELL tokeni airdrop olarak dağıtılacaktır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar