Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance, Hacker Tarafından Transfer Edilen XRP Coinleri Dondurdu!

Binance, Hacker Tarafından Transfer Edilen XRP Coinleri Dondurdu!

XRP fiyatı dünkü raporun ardından toparlanmayı başardı; Ripple coini günlük karşılaştırmada %0.56 değer kazandı. Ancak haftalık bazda XRP neredeyse yüzde dört kaybetti ve bu yazının yazıldığı sırada $0.5031 dolardan işlem görüyor.

spot_img
  • Yeni Binance CEO’su Richard Teng’in X’te duyurduğu gibi, kripto borsası 4,2 milyon dolar değerindeki XRP’yi dondurdu. Para, 31 Ocak’ta bir hacker saldırısının kurbanı olan Ripple kurucu ortağı Chris Larsen’in cüzdanından çıkış yaptı.
  • Toplamda 112 milyon dolara denk gelen 213 milyon XRP çalındı.
  • Çalınan fonların bir kısmı, saldırının hemen ardından çeşitli borsalarda takip edildi. Binance‘in yanı sıra bunlar MEXC, Gate,  Kraken , OKX, HTX ve HitBTC’ydi.
  • Changpeng Zhao tarafından kurulan kripto borsası, şu ana kadar cüzdan hacklemesiyle bağlantılı fonları donduran tek borsa oldu.
  • XRP fiyatı dünkü raporun ardından toparlanmayı başardı; Ripple coini günlük karşılaştırmada %0.56 değer kazandı. Ancak haftalık bazda XRP neredeyse yüzde dört kaybetti ve bu yazının yazıldığı sırada $0.5031 dolardan işlem görüyor.
  • Ripple ayrıca 2023 yazında SEC’e karşı açılan davada ancak kısmi bir zafer elde edebilmişti . Bu yılın Ocak ayının sonuna doğru ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, kripto projesine ilişkin taleplerini sıkılaştırdı.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar