Ana SayfaAirdrop & TestnetPuffer Airdrop (Binance Labs Destekliyor)

Puffer Airdrop (Binance Labs Destekliyor)

Lider kripto para borsası Binance, Puffer Finance üzerinde yatırımı olduğunu belirtti. Bu tarz projeler genellikle yayınlandıktan sonra Binance borsasında listelenebiliyor.

spot_img

Binance ve Eigenlayer ekibinin arkasında olduğu Puffer Finance projesi airdrop yapacağını duyurdu. Puffer coin airdrop aktivitesinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Ethereum Restake etmek ve sizden istenilen sosyal görevleri yerine getirmek. Peki tam olarak, Puffer finance nedir, Puffer airdrop rehberi, nasıl Puffer coin kazanılır? Tüm detaylar Kripto airdrop sitesi Bilgi Kripto’da.

Şimdi Puffer Coin  Kazanmak için Şimdi Başlayın,  Bonus Kazanın!

Puffer Finance Nedir?

Puffer Finance, EigenLayer üzerine kurulu, merkezi olmayan bir yerel likit yeniden alım protokolüdür (nLRP), herkesin geleneksel önemli 32 ETH sermaye gereksinimi olmadan, ödüllerini güçlendirirken bir Ethereum Proof of Stake (PoS) doğrulayıcı çalıştırabilmesini sağlamak için yenilikçi bir şekilde tasarlanmıştır.

BinanceLabs, Puffer’a stratejik bir yatırım yaptı. merkezi olmayan likit staking’de önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor ve demokratikleştirilmiş bir Ethereum ekosisteminin önünü açıyor.

puffer finance airdrop token coin what is puffer nedir nasıl alınır token airdrop kripto airdrop crypto airdrop

Puffer Airdrop Rehberi

  1. Puffer Finance Quest uygulama sayfasına gidin.
  2. MetaMask cüzdanınızı ve X (Twitter) hesabınızı bağlayın.
  3. Ailenizi seçin ve Bölüm 1 görevlerini tamamlayın.
  4. Görevler aktif oldukça tamamlamaya devam edin.

Eigenlayer Puffer Finance

Projenin arkasında şu anda en büyük airdrop dağıtma ihtimali bulunan Eigenlayer yer alıyor. Ayrıca ilerleyen günlerde Puffer Finance üzerinde yapılan işlemlerde Eigenlayer puan kasabileceksiniz.

Binance Puffer Finance

Lider kripto para borsası Binance, Puffer Finance üzerinde yatırımı olduğunu belirtti. Bu tarz projeler genellikle yayınlandıktan sonra Binance borsasında listelenebiliyor. Bu yüzden airdrop görevlerini yapmak ilerleyen zamanlarda ciddi kazançlara yol açabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar