Fantom Coin Nedir ? FTM Coin Canlı Fiyat !

Fantom Coin Nasıl Alınır

Fantom kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan geliştiricilere merkeziyetsiz DeFi hizmeti sunan yönlendirilmiş DAG akıllı hizmet platformudur. Fantom kendi bünyesindeki FTM ile birlikte, akılı sözleşme ile ilgili sorunları bilhassa geliştiricilerin iki saniye altında indirdiklerini ilettikleri işlem hızını çözmeyi hedeflemektedir.ERC- 20 Ethereum tabanlı FTM , Ethereum’un aksine saniyede binlerce işlem yapma iddiası ile piyasaya giriş yapmıştır.  The Fantom Foundatıon  Dr. Ahn Byung tarafından kurulmuştur. Dr. Ahn Byung Güeney Koreli Bilgisayar uzmanıdır. FTM yüksek kapasitede işlem yapılabilen ağın bel kemiğini oluşturmaktadır. Peki Fantom Coin Nedir ? FTM Coin Canlı Fiyat ! Fantom Coin Nasıl Alınır ? Fantom Coin Toplam Arz ? FTM Coin Kaç TL ?

FTM Coin Nedir

Fantom Coin Nedir ?

Fantom kendi geliştirdiği konsensüs algoritmasını kullanan geliştiricilere merkeziyetsiz DeFi hizmeti sunan yönlendirilmiş DAG akıllı hizmet platformudur. Fantom kendi bünyesindeki FTM ile birlikte, akılı sözleşme ile ilgili sorunları bilhassa geliştiricilerin iki saniye altında indirdiklerini ilettikleri işlem hızını çözmeyi hedeflemektedir. ERC- 20 Ethereum tabanlı FTM , Ethereum’un aksine saniyede binlerce işlem yapma iddiası ile piyasaya giriş yapmıştır. Akıllı sözleşmelerin temelinde DeFi ve ilgili hizmetleri kolaylaştırma için sıfırdan kurulmuş yen bir fikir birliği mekanizması kullanılmayı hedeflemektedir. DeFi projelerine yatırı yağmak isteyen kullanıcılar direkt FTM kullanarak istedikleri işlemi gerçekleştirebilmektedirler.

The Fantom Foundatıon  Dr. Ahn Byung tarafından kurulmuştur. Dr. Ahn Byung Güney Koreli Bilgisayar uzmanıdır. FTM yüksek kapasitede işlem yapılabilen ağın bel kemiğini oluşturmaktadır. Fantom resmi web sitesine göre , FTM ‘ un ekibi ayrıca bilim adamları araştırmacı, tasarımcı ve girişimcilerden oluşmaktadır. Ekip üyeleri ise dünyanın dört bir yanın da bulunmaktadır.

 

FTM Coin Canlı Fiyat ! – FTM Coin Kaç TL ?

Fantom Maksimum Arzı : 3.175.000.000 FTM İken Fantom Toplam Arz : 2.545.006.273 FTM’ dir.

Fantom Coin Nasıl Alınır  ?

Fantom almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. FTM Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Fantom Coin Toplam Arz ? FTM Coin Kaç TL ? [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox]

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.