Elon Musk, Dogecoin Hakkında Ne Söyledi!

Abone Ol 

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Dogecoin’in bir para birimi olarak potansiyeli olduğunu söylüyor. Ancak, Twitter satın alma anlaşmaları “spam/sahte hesapların aslında kullanıcıların %5’inden daha azını temsil ettiğini destekleyen hesaplamaları desteklemek için bekleyen ayrıntılar” olarak tutuldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk, Dogecoin Hakkında Ne Söyledi!

Tesla CEO’su Elon Musk, kripto pazarındaki büyük satışa rağmen, meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) hakkında bir başka yükseliş açıklaması yaptı.

Musk, Dogecoin’in “para birimi olarak potansiyele sahip olduğunu” doğruladı. Tweet’i, Dogecoin’in ortak kurucusu Billy Marcus’un kripto memesini sevmesinin nedeninin “aptal olduğunu bilmesi” olduğunu söyleyen bir yorumuna yanıt olarak geldi.

Dogecoin

Tesla CEO’sunun tweet’i, DOGE‘nin işlemler için en iyi kripto olduğu yönündeki önceki ifadesini yineliyor. Tersine, bitcoin’in bir değer deposu olarak daha uygun olduğunu söyledi. Kripto topluluğunda Dogfather olarak bilinen Musk, Dogecoin’in “halkın kriptosu” olduğunu da söyledi.

Uzun süredir DOGE destekçisi olan Musk, Nisan 2019’da tweet attı: “Dogecoin benim en sevdiğim kripto para birimi olabilir. Bu harika.” Tesla patronu ayrıca Bitcoin ve Ether‘e ek olarak kişisel olarak Dogecoin’e de sahip olduğunu açıkladı.

Musk’ın Twitter Anlaşması Askıya Alındı

Tesla patronu, sosyal medya şirketinin kabul ettiği Twitter’ı yaklaşık 44 milyar dolara satın almayı teklif etti. O zamandan beri, platformu iyileştirmenin çeşitli yollarını tartışıyor.

Ancak Musk Cuma günü Twitter satın alma anlaşmasının artık beklemeye alındığını tweetleyerek duyurdu:

”Twitter, spam/sahte hesapların aslında kullanıcıların %5’inden daha azını temsil ettiği hesaplamalarını destekleyen ayrıntıları beklemeye alarak geçici olarak askıya aldı”

Bununla birlikte, “hala bağlı olduğunu” söyledi. [the] satın alma.”

Bu, kripto para birimi spam botlarının çözmesi gereken en büyük sorunlardan biri. Musk, “Twitter’daki en rahatsız edici sorun” olarak nitelendirdi. Shark Tank yıldızı ve NBA takımı sahibi Dallas Mavericks Mark Cuban, Twitter spambot sorununu çözmek için bir çözüm olarak Dogecoin’i kullanmayı öneriyor. Musk, bunun “kötü bir fikir olmadığını” söyledi. Ayrıca Dogecoin’in Twitter Blue hizmeti için kabul edilebileceğini belirtti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.