Origin Trail Nedir ? TRAC Coin Kaç TL ?

trac coin

2011 yılında kurulan Ethereum tabanlı olan OriginTrail, blockchain teknolojisini kullanarak küresel tedarik zincirlerine güvenilir bir veri paylaşım imkanı sağlamaktadır.  Peki tam olarak Origin Trail Nedir ? TRAC Coin Nedir ? TRAC Coin Kaç TL ? Origin Trail Toplam Arz ! TRAC Coin Nasıl Alınır ?

Origin Trail ( TRAC Coin ) Nedir ?

2011 yılında kurulan Ethereum tabanlı olan OriginTrail, blockchain teknolojisini kullanarak küresel tedarik zincirlerine güvenilir bir veri paylaşım imkanı sağlamaktadır. OriginTrail Merkezi Olmayan Ağ (ODN), küresel olarak tanınan standartlara ve güçlü grafik veri yapılarına dayalı olarak kurumlar arası ortamlarda veri bütünlüğü ve doğrulaması için oluşturulmuştur. Farklı endüstrilerdeki mevcut kullanım durumları ile OriginTrail, yeni nesil iş uygulamaları için bir temeldir.

Tedarik zinciri öğeleri gibi fiziksel varlıklardan Sanat, Diplomalar, Sertifikalar, NFT‘ler, DeFi ve daha fazlasına kadar her şeyi organize edilebilir, keşfedilebilir ve doğrulanabilmektedir. Merkezi Olmayan Bilgi Grafiği, dünyanın veri varlıklarının yapılandırılmasına, birbirine bağlanmasına, kalıcı ve anlaşılır olmasına imkan sağlamaktadır.

Uygulama Katmanı

Geniş bir tedarik zinciri yönetim araçları ekosistemi için kusursuz entegrasyon sağlar. OriginTrail’in üstündeki merkezi olmayan uygulamalar (dapps), tedarik zinciri yönetimi, sigorta, bankacılık ve diğer sektörlerdeki verimliliği ve bütünlüğü arttırmaktadır.

ODN Data Katmanı

Performansı yüksek, merkezi olmayan bir grafik veritabanı, veri kümelerini tedarik zincirlerine bağlar. Birlikte çalışabilirlik, veri değişimi için küresel standartlar tarafından sağlanırken, hassas veriler sıfır bilgi gizliliği alt katmanı kullanılarak korunur.

TRAC Coin Nasıl Alınır

ODN Ağ Katmanı

OriginTrail kendi off-blockchain ağı ile büyük ölçüde geliştirilmiş ölçeklenebilirliğe sahiptir. Merkezi olmayan bir düğüm ağı, veri yönetimine ve erişilebilirliğe odaklanmış tedarik zincirleri için önemli olan kilit blok zincirine benzer yetenekler sağlar.

Blockchain Katmanı

Her bir veri seti, kriptografik karmaları ile blok zincir üzerinde immutabl olarak parmak izi ile basılmıştır. Blockchain katmanı sanallaştırılarak, OriginTrail farklı blokchainler ile kullanılabilir. Bu protokolün esnekliğini ve uzun ömürlülüğünü sağlamaktadır.

2013 yılından bu yana şirket, kurumsal müşterilerden ciddi ilgi görmüştür. Birkaç Fortune 500 şirketi, günlük faaliyetlerinde ve tedarik zinciri yönetiminde TRAC tokenini kullanmaktadır.

Ek olarak OriginTrail‘in Ethereum üzerinde çalışması, platformu son derece çok yönlü hale getirdi. Geliştiriciler, OriginTrail blok zincirini halihazırda mevcut tedarik yönetimi altyapılarına kolayca entegre edebilir. TRAC‘ın tedarik yönetimine getirdiği şey, yıldırım hızında güvenli veri paylaşımıdır. Son olarak, OriginTrail‘in açık kaynaklı tasarımı, mühendis ekiplerinin uluslararası düzeyde işbirliği yapmasına izin verdiği için birçok kurumsal geliştiriciyi de cezbetmiştir.

TRAC Coin Kaç TL ?

Origin Trail Toplam Arz !

Origin Trail Toplam Arz : 500.000.000 TRAC ‘ dır .

Önerilen Makaleler

TRAC Coin Nereden Alınır ? TRAC Coin Nasıl Alınır ?

Origin Trail almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.TRAC Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Storj Nedir ? STORJ Coin Nereden Alınır ? STORJ Coin Nasıl Alınır ? STORJ Coin Kaç TL ? Storj Toplam Arz ! 

  • Origin Trail alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.