Portekizli Düzenleyici Bankaya İlk Kripto Lisansı Verdi

Bison Bank
Abone Ol 

Portekiz ‘in düzenleyici engeli “Banco de Portugal”, Bison Bankasına gelecekte kripto alanında hizmet sunma izni verdi! Portekizli Düzenleyici Bankaya İlk Kripto Lisansı Verdi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Portekizli Düzenleyici Bankaya İlk Kripto Lisansı Verdi

Portekiz Bison Bankası, gelecekte sanal varlık hizmetleri sunmak için yerel merkez bankasından (Banco de Portugal) izin aldı. Söz konusu durum, ülkede düzenleyici tarafından yeşil ışık verilen ilk banka olmasını sağlıyor.

14 Nisan Perşembe günü, Banco de Portugal sanal varlık servis sağlayıcıları listesini güncelleyerek Bison Digital Assets’i ülkenin beşinci lisanslı kripto borsası olarak ekledi.

Bison Bankası yeni hizmetleri başlangıçta varlıklı özel kişiler için ayrılmış durumdadır.

Portekiz oldukça uzun zamandır kripto dostu bir ülke ve kripto meraklıları arasında bir kripto vergi cenneti olarak görülüyor. 2019’dan beri kripto para birimlerinde sermaye kazancı yok , tek gelir olmadığı sürece, artık ödenmesi gerekmiyor.

Önerilen Makaleler

Diğer AB ülkelerinden farklı olarak Portekiz, 2019’dan beri kripto para birimlerini bir varlık olarak değil, bir ödeme veya para birimi olarak görüyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.