Son 24 Saatte Yüzde 176 Arttı

Bored Ape NFT

Son 24 saatte, Bored Ape NFT’leri (BAYC) piyasası yükseldi. Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun taban fiyatı önemli seviyelerin altına düştüğünden, artan balina alımı nedeniyle koleksiyonun ticaret hacimleri %176 arttı. Son 24 Saatte Yüzde 176 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Son 24 Saatte Yüzde 176 Arttı!

BAYC, ünlüler, işletmeler ve kripto balinaları arasında ilgi çeken Ethereum blok zincirindeki benzersiz bir NFT koleksiyonudur. Maymunların ETH cinsinden değerlendiği göz önüne alındığında, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimindeki düşüşün ardından son haftalarda USD taban fiyatları önemli ölçüde düştü.

BAYC’nin taban fiyatı son 7 gün içinde 100,85 ETH‘ye düştü. Son 24 saatte taban fiyatta yaşanan dramatik düşüş balinaların ilgisini çekti. NFTGo.io’ya göre , son 24 saat içinde balinalar 11 koleksiyondan 5’ini 109 ETH taban fiyatına yakın bir fiyata satın aldı . BAYC koleksiyonu şu anda 109.50 ETH olarak fiyatlandırılıyor .

Bored Ape NFT

Önerilen Makaleler

Ek olarak ise, toplam piyasa değeri, tutulan 6.419 adresle 996 milyon dolar. Kripto balinası Jeffrey Huang, 423.433.41 dolar değerindeki Bored Ape Yat Kulübü #7858 NFT için 140 ETH ile en yüksek fiyatı harcadı.

BAYC ve Mutant Ape Yacht Collection (MAYC), son 24 saatte ilk 5 NFT koleksiyonunda yer alarak koleksiyonun hala yoğun talep gördüğünün sinyallerini verdi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.