Tether Nedir ? USDT Nedir ? 1 USDT Kaç TL ?

usdt nedir

Tether 2014 yılında Hong Kong merkezli , Tether şirketi tarafından kurulan bir Kripto Para birimidir .  Sembolü “₮”dir. Kısaltması , USDT olarak geçmektedir . Kripto Paranın ilk  yayınlandığı  zaman ismi RealCoin idi . Yine 2014 yılı içerisinde ismi , Tether olarak değiştirildi . Tether bir stabil coin olarak geçmektedir. Stabilcoin ;  Çoğunlukla değeri başka bir para birimine ( Dolar , Euro , Sterlin ) ya da değerli bir varlığa ( altın , gümüş , platin ) sabitlenmiş yeni bir kripto para türüdür.  Peki tam olarak Tether Nedir ? USDT Nedir ? 1 USDT Kaç TL ? 1 TL Kaç USDT ? USDT Nasıl Alınır ?

kripto reklam

Tether Nedir ? USDT Nedir ?

Tether , 2014 yılında hayatımıza giren bir Stabilcoin dir . Kurucuları ,  Brock Pierce, Reeve Collins ve Craig Sellars ‘dır .  Borsa kodu USDT ‘dir . Toplam arzı sabit olmamakla beraber , özel bir şirkete ait olduğu göz önüne alındığında, USDT’nin toplam arzında sabit kodlanmış bir sınır yoktur . İhracı teorik olarak yalnızca Tether’in kendi politikalarıyla sınırlıdır. Bununla birlikte, Tether her USDT’nin 1 $ ile desteklenmesi gerektiğini iddia ettiğinden, token miktarı şirketin gerçek nakit rezervleriyle sınırlıdır. Tamamen Dolar Kuruna endeksli olmak ile beraber , her zaman değeri 1 dolar ile eşittir. Kimi uzmanlara göre Tether ‘ın Dolar’ın dijital yüzü dese de , bu siyasi ve ekonomi alanında ki yetkililer için geçerli bir durum değildir . Şu anda piyasada en çok kullanılan Stabilcoin olarak USDT yer almaktadır .

 1 USDT Kaç TL

1 USDT Kaç TL ? 1 TL Kaç USDT ?

Bilgi Kripto sitesinde , canlı olarak Kripto Paraların , fiyatlarını görüntüleyebilir ve grafik incelemesi yapabilirsiniz . Stabilcoin olan USDT kaç Lira ? USDT kaç Dolar ? Bugün 1 USDT ne kadar, 1 USDT kaç TL oldu? 1 USDT Coin kaç Dolar? 1 USDT Kaç TL ? 1 TL Kaç USDT ? Güncel DOGE Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

USDT Nasıl Alınır ? Tether Nasıl Alınır ?

USDT ile alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , USDT ‘nin çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Binance TR üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

kripto reklam

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına , komisyonsuz ve bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlyabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance TR üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.