Ana SayfaKripto Para HaberleriPepe Fiyat Tahmini: PEPE Çok Üzülüyor!

Pepe Fiyat Tahmini: PEPE Çok Üzülüyor!

spot_img

Popüler memecoin olan Pepe yazı tarihi itibariyle son 24 saat içerisinde %10 civarında düşüş yaşadı. Memecoin son 1 hafta içerisinde 30.83% düşerken, son 1 ay içerisinde 40.51% düşüş yaşadı. Pepe yatırımcıları son 1 ayda neredeyse varlıklarının yarısını kaybederken, artık yükseliş başlayacak mı? İşte güncel Pepe fiyat tahmini.

Önemli Noktalar

  • Pepe coin’in düşüş eğilimi önemli kayıplara yol açarak 24 saatte %15,15 oranında düşüş yaşadı.

  • İşlem hacminin %42 artması bir dönüm noktasının veya daha fazla düşüşün sinyali olabilir.

  • Teknik göstergeler güçlü bir düşüş momentumuna işaret ediyor ve toparlanma potansiyeli var.

Pepe Fiyat Tahmini

Pepe Coin yakın zamanda en büyük yükselişini gördü ve Mayıs ayında 0,00001718$’lık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ancak, PEPE fiyatı o zirveden bu yana %53’ten fazla düştü. Nisan 2023’te piyasaya sürülen memecoin, çeşitli konsolidasyon aşamalarına yol açan keskin yükselişler ve ardından hızlı düşüşler yaşadı.

Geçtiğimiz hafta Pepe , birkaç kritik destek seviyesinin altına düşerek 0,000008$’lık bir dipte sabitlendi. Fiyat 0,000008$ ile 0,000012$ arasında dalgalandı ve artan piyasa oynaklığı arasında devam eden belirsizliği gösterdi. Bu hareket, öngörülemeyen yörüngesini vurgulayan %36’lık bir geri çekilmeyle sonuçlandı. Genel olarak Pepe, bu ay %45 düştü ve düşüş eğilimini işaret etti.

Bugün, daha geniş kripto para piyasası önemli bir satış baskısıyla karşı karşıya. Bitcoin, Ethereum ve Solana gibi önemli varlıklar önemli düşüşler kaydetti. Benzer şekilde, Pepe , Floki , Doge ve Shiba Inu gibi diğer meme coin’ler de düşüşler yaşadı ve bu da daha geniş piyasanın düşüş eğilimine katkıda bulundu.

Pepe Teknik Analiz

PEPE coin’in piyasasını boğa trendi ele geçirirse , 0,000009$’daki en yakın direnç noktasına hızla yükselebilir ve bu da piyasanın toparlandığını gösterir. Bu noktada istikrara kavuşmak, para birimini Temmuz sonuna kadar 0,00001$ seviyesine doğru itebilir. Ve boğa hissiyatı daha fazla baskı yaratırsa, PEPE 0,000005$ eşiğini aşabilir.

Aşağı yönlü olarak, devam eden negatif eğilimler onu 0,000008$ destek seviyesine itebilir. Bu, pozisyonunu daha da tehlikeye atabilir ve potansiyel olarak 0,000007$’a düşebilir. Mevcut piyasa düzeltmeleriyle, ayılar daha fazla baskı kurarsa Pepe fiyatı 0,000005$’a ulaşabilir ve bu da piyasanın aşırı satıldığını gösterir.

Pepe/USDT için günlük teknik göstergeler piyasa duyarlılığında belirgin bir değişim gösteriyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Ayrışması (MACD) düşüş bölgesinde kalmaya devam ediyor, hem MACD çizgisi hem de sinyal çizgisi sıfır çizgisinin altında seyrediyor ve bu da daha güçlü bir düşüş momentumuna işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar