Ana SayfaCoin Yorum - AnalizJasmyCoin Fiyat Analizi: Son 1 Ayda Yarı Yarıya Kayıp Var!

JasmyCoin Fiyat Analizi: Son 1 Ayda Yarı Yarıya Kayıp Var!

spot_img

Bitcoin’deki yüksek satış dalgası altcoinleri hezimete uğratmaya devam ediyor. Özellikle Jasmycoin son dönemde ciddi değer kaybeden altcoinler arasında yer alıyor. Jasmy yazı tarihi itibariyle son 24 saat içerisinde %10 düşerken, son 1 haftada neredeyse %30 değer kaybetti. Peki önümüzdeki günlerde Jasmy’i ne bekliyor. İşte JasmyCoin fiyat analizi ve tahminleri.

ÖNEMLİ NOKTALAR

  • JASMY analistleri 0,015 dolar civarında yükseliş yönlü bir sıçrama konusunda umutlu.

  • Jasmy hissesinde artan hacim ve azalan fiyat, satış dalgasının devam ettiğini gösteriyor.

  • Bitcoin’in bundan sonraki hamlesi JasmyCoin’in hangi yöne gideceğini belirleyecek.

JasmyCoin Fiyat Analizi: Daha Fazla Düşüş Yaşanabilir

JASMY’nin fiyatı, Apple ile ortaklığına dair yanlış anlaşılan haberin ardından iyi bir seyir izledi. Bu haberin ardından satış başladı ve JasmyCoin için talihsiz bir şekilde satış yaşadı. Satışlar mevcut Bitcoin düşüşüyle ​​daha da kötüleşti. Bitcoin’in mevcut %51,8’lik piyasa hakimiyeti, fiyat oynaklığının piyasadaki altcoinlerin çoğunu etkilediği anlamına geliyor.

JASMY’nin fiyatı, değerindeki büyük düşüşe rağmen şaşırtıcı bir şekilde hala 200 günlük basit hareketli ortalamanın ( SMA ) üzerinde seyrediyor. Bu gösterge 0,02$ civarında bir destek sağlayabilir ancak Bitcoin kan kaybetmeye devam ederse, JASMY’nin fiyatı daha da düşebilir ve 0,015$ civarında daha fazla destek bulabilir.

Eğer JASMY boğaları fiyatı bu seviyeden yukarıya doğru itmeye karar verirse, varlık %42 artarak 0,028$ civarına, yani 0,618 Fibonacci düzeltme seviyesine yükselebilir.

JASMY 14 günlük göreceli güç endeksi (RSI) 30’dadır—aşırı satım alanına neredeyse giriyor. Bu, piyasa katılımcılarının bir geri dönüşten önce hafta sonu artan satış momentumu bekleyebileceği anlamına gelir.

Analistler Jasmy Boğa Yaşayabilir Diyor!

X’te (eski adıyla Twitter) bir kripto analisti olan Javon Marks, JASMY’nin 2,9 dolara doğru yolculuğunda 15 katlık bir hareket öngördü. Bu analiz, Ekim 2023’te yaptığı ve hiçbir şeyin değişmediğini belirttiği bir diğer analizin güncellemesiydi.

Bir diğer kripto para analisti Candle Wick ise JASMY fiyatının, tıpkı nisan ayında olduğu gibi yükselen bir kanalın orta çizgisinden sıçrayabileceğini öngörüyor.

Her şey btc’nin bir sonraki hareketine bağlı olduğundan daha fazla düşüş olasılığı daha makul olabilir. Bitcoin fiyat tahmini, geri sıçramadan önce hafta sonu 50.000$ alanına olası bir düşüş olduğunu gösteriyor. Bu, JASMY’nin fiyatını olumsuz etkileyebilir.

Sonuç olarak

JasmyCoin’in değeri, daha geniş bir Bitcoin satışının ardından %20 düştü ve bu, büyük kriptoların daha küçük altcoinler üzerinde yaratabileceği dalgalanma etkisini gösteriyor. Bu keskin düşüş, kripto pazarındaki dijital varlıkların ne kadar birbirine bağlı olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar