Ana SayfaCoin Yorum - AnalizShiba Inu Fiyat Analizi: SHIB Yakma Oranı %8.500 Arttıkça , Yükseliş İhtimalleri...

Shiba Inu Fiyat Analizi: SHIB Yakma Oranı %8.500 Arttıkça , Yükseliş İhtimalleri Artıyor!

spot_img

En büyük ikinci memecoin olan Shiba, yazı tarihi itibariyle $0.00001659’dan işlem görüyor. Shiba son 1 hafta içerisinde %6 değer kaybederken, son 1 ay içerisinde %34’e yakın düşüş yaşadı. Yatırımcılar artık Shiba için dönüş bekliyorlar. İşte Shiba (SHIB) Inu fiyat analizi..

  • Shiba Inu’nun yanma oranı son 24 saatte %8.586 oranında arttı.

  • SHIB yatırımcılarının %68’i varlık üzerinde hala uzun pozisyondayken, kısa pozisyonda olanların oranı ise %32’dir.

  • Shiba Inu stoklarını yakma kampanyasına daha fazla protokol katılıyor.

Shiba Inu Fiyat Analizi

Shibburn verilerine göre bugün Shiba Inu yakma oranı şaşırtıcı bir şekilde %28878,28 oranında fırladı . Bu yakma, 17,71 milyon SHIB tokeninin yok olmasına yol açtı. Dahası, yakma oranındaki bu önemli artış, özellikle iki önemli cüzdanın dahil olması nedeniyle kripto topluluğunun dikkatini çekti.

En yüksek yakma, Shiba Inu yakma girişimine sürekli katılımıyla bilinen 0x608… cüzdanı tarafından başlatıldı. Bu cüzdan tek başına iki işlemle inanılmaz bir şekilde 13,32 milyon SHIB token’ı yaktı. Başka bir cüzdan olan 0xa2d…, 4,17 milyon SHIB token’ını ölü bir cüzdana aktararak ve bunları dolaşımdan etkili bir şekilde kaldırarak bu çabaya katkıda bulundu.

Ayrıca, diğer topluluk katılımcıları daha küçük SHIB token yakmaları başlattı. Shiba Inu coin yakmanın amacı, genel arzı azaltmak, teorik olarak kıtlığı artırmak ve potansiyel olarak token’ın değerini yükseltmektir. Tek bir günde piyasadan bu kadar önemli miktarda SHIB çıkarıldığında, SHIB fiyatı üzerinde olumlu bir etki hakkında spekülasyonlar artıyor .

Tarihsel olarak, yakma olaylarının SHIB fiyatı üzerinde karışık bir etkisi olmuştur. Arzı azaltmak fiyat artışına yol açabilirken, gerçek etki piyasa hissiyatı, genel talep ve daha geniş kripto piyasası koşulları gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Kısa vadede, böylesine yüksek bir yakma oranı haberi SHIB yatırımcıları arasında bazı olumlu hisler ve satın alma faaliyetleri yaratabilir ve potansiyel olarak bir fiyat artışına yol açabilir.

SHIB’nin fiyatı yakın zamanda 0,00001688$ civarında geçici destek buldu. Bu destek seviyesi tutarsa, Shiba Inu toparlanabilir ve 0,00002129$’a ulaşabilir, bu da mevcut pozisyonundan %28’lik bir artış anlamına gelir. Ancak, fiyat düşerse, 0,000012$’da daha düşük bir destek bulabilir. Ayrıca 0,00002129$’ın geçici bir direnç seviyesi olarak hizmet ettiğini belirtmek önemlidir.

Şu anda, SHIB fiyatı 50 günlük ve 200 günlük EMA’lardan daha düşük işlem görüyor ve bu da hem kısa hem de uzun vadede düşüş eğilimi olduğunu gösteriyor. Ancak, SHIB Göreceli Güç Endeksi (RSI) değeri 32’de duruyor ve meme kriptosunun yakında aşırı satım bölgesine girebileceğinin sinyalini veriyor. Tarihsel olarak, bu tür durumlar Bitcoin ( BTC ) dahil olmak üzere kripto para birimi fiyatlarını artırdı.

Bu yazımızı okudunuz mu: Manta Token Fiyat Analizi: Yükseliş Yakında Başlayabilir!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar