PEAK DEFI Nedir ? PEAK Coin Kaç TL ?

PEAK Coin Nedir

PEAK Tech,  5 Mayıs 2019 tarihinde Dubai, BAE merkezli uluslararası bir ekip tarafından piyasaya sürülmüştür. Bir DeFi ekosistemi oluşturmayı ve topluluklarını eğitmeyi amaçlamaktadır. PEAKDEFI, merkezi olmayan finansmanın kontrolünü ele geçirmek için tek duraklı bir çözüm olarak bilinmektedir. Herkes için DeFi çözümleri için yerel, cüzdan içi Uygulamadır.  PEAKDEFI Nedir ? PEAK Coin Nedir ? PEAK Coin Kaç TL ? PEAKDEFI Toplam Arz ! PEAK Coin Nasıl Alınır ?

PEAK DEFI Nedir ?

PEAK Tech,  5 Mayıs 2019 tarihinde Dubai, BAE merkezli uluslararası bir ekip tarafından piyasaya sürülmüştür. Bir DeFi ekosistemi oluşturmayı ve topluluklarını eğitmeyi amaçlamaktadır. Zenginliği PEAKDEFI ile inşa etmenin 3 Yolu vardır ;

Optimize Fon Dağılımı

Riskinizi her zaman çeşitlendirmeniz ve yatırımınızı farklı sepetler arasında dağıtmanız gerektiği iyi bilinmektedir. PEAKDEFI ile fonlarınızın dağılımı kendini ayarlar ve akıllı sözleşmeler aracılığıyla en iyi varlık yöneticileri arasında otomatik olarak optimize edilir.

Sermayenizin kontrolü sizde

Tüm kullanıcı fonları, herhangi bir üçüncü tarafın bu fonlara doğrudan erişimi olmaksızın akıllı sözleşmelerde kilitlenir. PEAKDEFI gözaltında değildir ve hiçbir varlığın kontrolünü asla ele almaz. Kontrol ettiğiniz bir cüzdandan doğrudan kullanılabilir.

Kısa Döngülerle Esneklik

Günümüz dünyasında esneklik en değerli hazinelerden biridir. Hem yöneticilere hem de yatırımcılara daha fazla esneklik sağlamak için sadece 60 günlük sabit bir yönetim süresi vardır. Bu dönemde yöneticiler uygun alım satım kararları verirken yatırımcılar fonlarına hızlı bir şekilde tekrar erişebilir.

PEAKDEFI NEDİR

PEAK Coin Nedir ?

PEAK DEFI, merkezi olmayan finansmanın kontrolünü ele geçirmek için tek duraklı bir çözüm olarak bilinmektedir. Herkes için DeFi çözümleri için yerel, cüzdan içi Uygulamadır.  PEAK belirteci, 3 sütundan oluşan bu ekosistemin yardımcı belirtecidir:

  • PEAKDEFI fonu: PEAKDEFI fonu, sermaye büyümesi için yatırımcıları ve varlık yöneticilerini birbirine bağlamak için oluşturulmuş, merkezi olmayan ve izinsiz bir varlık yönetimi fonudur. Bu protokol Quantstamp tarafından denetlendi ve Kasım 2020’de kullanıma sunulmuştur.
  • PEAKDEFI cüzdan uygulaması: iOS ve Android için Ağustos 2020’de kullanıma sunulan PEAKDEFI cüzdan uygulaması app.peakdefi.com. Bu cüzdan, merkezi olmayan finansmanınızın kontrolünü ele geçirmek için tek duraklı bir çözümdür. Herkes için DeFi çözümleri için yerel, cüzdan içi Uygulama. Kullanıcılar bir Ethereum cüzdanı oluşturabilir ve içe aktarabilir. Ayrıca entegre bir DEX (merkezi olmayan değişim) vardır. Gözaltına alınmaz , yalnızca kullanıcılar anahtarlarına erişebilir.
  • MarketPeak: MarketPeak, kripto ve DeFi’yi daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için kripto dışı ileri düzey kullanıcılara odaklanan eğitim ve yazılım platformudur.

PEAK Coin Kaç TL ?

PEAKDEFI Toplam Arz !

PEAKDEFI Toplam Arz : 1.364.591.647 PEAK ‘tır.

Önerilen Makaleler

PEAK Coin Nasıl Alınır ? PEAK Coin Nereden Alınır ?

PEAK DEFI almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. PEAKDEFI    alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. PEAKDEFI Nedir ? PEAK Coin Nedir ? PEAK Coin Kaç TL ? PEAKDEFI Toplam Arz ! PEAK Coin Nasıl Alınır ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.