Rocket Pool Nedir ? RPL Coin Kaç TL ?

rpl coin

Rocket Pool yeni nesil Proof of Stake Ethereum platformu olup , Vitalik Buterin tarafından 2016 sonlarında piyasaya sürülen Mauve Paper’a dayanarak tasarlanıp inşa edilmiş. Peki tam olarak Rocket Pool Nedir ? RPL Coin Nedir ? Rocket Pool Toplam Arz ! RPL Coin Kaç TL ? RPL Coin Nasıl Alınır ?

Rocket Pool Nedir ?

Rocket Pool yeni nesil Proof of Stake Ethereum platformu olup , Vitalik Buterin tarafından 2016 sonlarında piyasaya sürülen Mauve Paper’a dayanarak tasarlanıp inşa edilmiş. Rocket Pool, Ethereum stake etmek için yeni nesil, merkezi olmayan çevrimiçi platformdur. Teknik uzmanlıkları, kullandıkları donanım türü veya mevcut eter miktarı ne olursa olsun katılabilecek çok çeşitli kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir.

RPL Coin Nedir ?

RPL yeni nesil Proof of Stake Ethereum platformu olarak tanımlanmaktadır. Bitcoin ile birlikte Ethereum, en fazla kullanıcı, işlem, ak

 

tif geliştirici ve ticaret hacmine sahiptir. Bu nedenle, doğal olarak çok fazla dikkat çekiyor. Ethereum topluluğu, Proof of Work’ten bir

 

Proof of Stake konsensüs algoritmasına geçmeye karar verdi. Bu geçiş, madencilerin rolünün zayıflayacağı ve staking’in işlemleri doğrulamanın baskın yolu olacağı anlamına gelmektedir.

Rocket Pool Nedir

Roket Pool üç ana unsurdan oluşmaktadır :

 

  • Akıllı Sözleşmeler
  • Akıllı Düğümler
  • Minipool’lar

Her üç unsur da token teşvikleri kullanarak otomatik olarak ölçeklenen, mevduatları birden fazla node’a yayarak staking’le ilgili riskleri azaltan, oldukça dağıtık ve merkeziyetsiz yenilikçi bir küresel ağ oluşturmak için entegre edilmiş.

jetonlu staking

ETH2 için bir ilk! Bahis yatırma + ödüllerini temsil eden bir jeton, Rocket Pool ağında fazla mesai kazanır. Hemen her yerde kullanılabilir.

akıllı sözleşmeler

 

Rocket Pool’daki tüm sözleşmeler açık kaynak kodludur ve kolayca ve sorunsuz bir şekilde yükseltilmelerini sağlayan bir tasarım metodolojisi kullanılarak oluşturulmuştur.

akıllı düğümler

Özel düğüm yazılımla, herhangi bir kullanıcı/işletme/grup ağımızda bir düğüm çalıştırabilir, kendi ETH’lerini ücretsiz olarak stake edebilir ve daha yüksek bir PoS getirisi sağlayabilir.

minimum mevduat riski

ETH yatıran stakerlar için kötü düğümlerden meydana gelen kayıplar, herhangi bir tek kullanıcı üzerindeki etkileri en aza indirmek için tüm ağda sosyalleştirilir.

altyapı

Ağ yedekliliği ve ademi merkeziyetçilik, Rocket Pool ağının temel direkleridir. Bu teknik kullanılarak olası sorunlar ve etkileri en aza indirilir.

tecrübe etmek

Rocket Pool, ilk olarak 2016 yılının sonlarında Vitalik tarafından piyasaya sürülen Mauve Paper kullanılarak tasarlandı. Artık çoğu kişiden daha uzun süredir uzaydayız ve bu gösteriyor.

RPL Coin Kaç TL ?

Rocket Pool Toplam Arz !

Rocket Pool Toplam Arz : 17.922.515 RPL ‘dir.

Önerilen Makaleler

RPL Coin Nasıl Alınır ? RPL Coin Nereden Alınır ?

Rocket almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Rocket Pool alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Rocket Pool Nedir ? RPL Coin Nedir ? Rocket Pool Toplam Arz ! RPL Coin Kaç TL ? RPL Coin Nasıl Alınır ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.