Beyond Protocol Nedir ? BP Token Hangi Borsada ?

BP Token nedir

Beyond Protocol projesi, cihazlar arası/Nesnelerin İnterneti (IoT) iletişimine güvenli ve olası olarak hacklenemez bir çözüm sunan dağıtılmış bir defter teknolojisi projesidir.  IOT cihazlarının kendi aralarında haberleşmelerini ve sonsuz sayıda cihazın kendi aralarında tamamen güvenli ve kapalı bir ekosistem oluşturabilmelerini sağlayacaktır. Uç cihaz iletişiminin simgeleştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış blok zinciri protokolünün geliştiricisidir. Peki Beyond Protocol Nedir ? BP Token Hangi Borsada ? Beyond Protocol Toplam Arz ! BP Token Nedir ? BP Token Nasıl Alınır ?

Beyond Protocol Nedir ?

Beyond Protocol arm tabanlı raspberry gibi mikro kontrol cihazlarının, kendi aralarında haberleşerek otomatik ödeme yapmalarını sağlayacak bir blockchain teknolojisi olarak bilinmektedir. IOT cihazlarının kendi aralarında haberleşmelerini ve sonsuz sayıda cihazın kendi aralarında tamamen güvenli ve kapalı bir ekosistem oluşturabilmelerini sağlayacaktır. Uç cihaz iletişiminin simgeleştirilmesine yardımcı olmak için tasarlanmış blok zinciri protokolünün geliştiricisidir. Beyond Ocak 2018’de Silikon Vadisi merkezli teknoloji uzmanları tarafından dağıtılmış defter teknolojisi ve IoT‘yi birleştirmenin patlayıcı gücünden yararlanmak için başlatılmıştır. Beyond Network, saldırıları ortadan kaldırır ve makineden makineye değer aktarımını kolaylaştırır.

Beyond Protocol Nedir

BP Token Nedir  ?

Beyond Protocol projesi, cihazlar arası/Nesnelerin İnterneti (IoT) iletişimine güvenli ve olası olarak hacklenemez bir çözüm sunan dağıtılmış bir defter teknolojisi projesidir. Bir kod satırı ile Beyond Protocol’ün platformu, blok zincir teknolojisi ve benzersiz kullanımı yoluyla cihazlar arasında güvenli mesaj komisyonculuğu sağlamaktadır. Platformun yerel kripto para birimi ise BP coin olarak adlandırılmaktadır.

Beyond Protocol Toplam Arz !

 Toplam Arz : 500.000.000 BP

Önerilen Makaleler

BP Token Nasıl Alınır ? BP Token Hangi Borsada ?

Beyond almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Beyond  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Beyond Protocol Nedir ? BP Token Hangi Borsada ? Beyond Protocol Toplam Arz ! BP Token Nedir ? BP Token Nasıl Alınır ?

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.