Pastel Coin Yorum ve Geleceği! PSL Coin Teknik Analiz, Grafik!

Abone Ol 

Pastel Network, tamamen merkezi olmayan, geliştirici dostu bir katman-1 blok zinciri olup,  NFT’ler ve Web3 teknolojisi için önde gelen protokol standardı olarak hizmet eder. Peki tam olarak Pastel Coin (PSL Coin) Nedir, nasıl Alınır? Pastel Coin Yorum ve Geleceği! PSL Coin Teknik Analiz, Grafik!

PSL Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olunuz!

Pastel Coin (PSL Coin) Nedir?

Pastel altyapısı, mevcut katman 1 blok zincirlerinin, merkezi olmayan uygulamaların veya üçüncü taraf işletmelerin yaratıcıları ve koleksiyoncuları korumasını sağlamaktadır.

Açık API Protokolleri: Hafif açık web API’leri aracılığıyla Sense ve Cascade gibi yerel protokolleri kendi yerel blok zincirinize veya uygulamanıza entegre edin.

Çevik Akıllı Bilet Yapısı: NFT verilerini blok zincirinde kolayca temsil edin ve içsel veri bütünlüğü üzerine inşa edilmiş yenilikçi bir bilet şeması kullanarak Pastel’de özel özellikler ekleyin veya mevcut işlevselliği yükseltin.

Pastel Geliştirici Modülleri: Yapıcıların başlamasına yardımcı olmak için bir dizi protokol, iyi belgelenmiş API’ler ve gRPC işlevselliği tarafından desteklenen, doğrudan Pastel Ağı üzerinde zincir üstü pazar yerleri veya üçüncü taraf uygulamaları geliştirin.

Çekirdek ağ operasyonları üzerine, her işlem ücretinin bir yüzdesi, şifreli olarak harcanamayan bir adrese dağıtılır, bu da toplam PSL arzında bir azalmaya neden olur (“Yakma Kanıtı”). Proof of Burn ile sonuçlanan önemli ağ işlemleri:

  • PastelID Oluşturma
  • NFT Kaydı
  • NFT Aktivasyonu
  • NFT Ticareti
  • Open-API Sense İsteği
  • Open-API Cascade İsteği

PSL Coin, Pastel Ağının yerel, kriptografik olarak güvenli yardımcı program belirteci olarak hizmet eder. Özel, amaca yönelik bir blok zinciri üzerinde çalışan PSL, erişilebilirliğin temelidir. PSL, doğası gereği, NFT‘ler ve Web3 için izinsiz, sınırsız ekonomiyi güçlendirir.

PSL Coin kullanım alanlarına değinmek gerekirse şu şekildedir;

  • Ağ İşlemleri: PastelID, Mint NFT’leri Oluşturun, Bilet Gönderin ve Open-API İsteklerini Gerçekleştirin
  • Stake: Hesaplama kaynakları, doğrulama ve güvenlik hizmetleri sağlama karşılığında bir SuperNode ve hisse teminatı işletin
  • Yönetişim: Paydaşlar çeşitli teklifleri başlatabilir ve oylayabilir.

pastel coin nedir

Pastel Coin Kurucusu Kim?

Jeff Emanuel ( Pastel’in kurucu ortağı): Pastel’i kurmadan önce, on yıldan fazla bir süre hedge fon dünyasında makine öğrenimi ve finansal analist olarak çalıştı. Emanuel, blok zincir protokolleri, teknoloji ve geleneksel finans hakkında kapsamlı bilgi birikiminin yanı sıra nadir bulunan dijital koleksiyon toplulukları hakkında yerel bir anlayışa sahiptir. Reed Üniversitesi’nde matematik okudu.

Alexey Kireyev ( Pastel’in kurucu ortağıdır): 30 yılı aşkın bir süredir çeşitli Fortune 500 finans ve teknoloji kurumlarında geliştirici ve güvenlik uzmanı olarak çalıştı, yüzlerce çalışanı yönetti ve milyonlarca müşteriye hizmet veren ürünler geliştirdi. Kireyev, blok zinciri protokolleri, şifreleme ve güvenlik standartları hakkında derin bilgiye sahiptir ve Bitcoin Private, Z-Cash ve Dash gibi açık kaynaklı projelere katkıda bulunmuştur.

PSL Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

PSL Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Pastel Coin Yorum ve Geleceği! – Grafik!

Pastel altyapısı, mevcut katman 1 blok zincirlerinin, merkezi olmayan uygulamaların veya üçüncü taraf işletmelerin yaratıcıları ve koleksiyoncuları korumasını sağlar. Dijital koleksiyonlardan ve medyadan belgelere ve uygulamalara kadar, kullanıcılar ve geliştiriciler varlık nadirliğini onaylayabilir ve verileri gerçekten sonsuza kadar saklayabilir. 

Sense ve Cascade gibi birlikte çalışabilir açık API’ler tarafından sağlanan hafif protokoller, mevcut ağlar arasında kolayca entegre edilebilir. Doğrudan Pastel Ağı üzerinde çok çeşitli Web3 uygulamaları oluşturulabilir, bu da geliştiricilerin ölçeklenebilir kayıt özelliklerinden, depolama işlemlerinden ve daha geniş ekosistemin güvenliğinden yararlanmasına olanak tanır.
Pastel Coin Yorum ve Geleceği, PSL’in şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük tutar0,0003232 $ , en yüksek fiyat $0.01647 olmuştur.

Pastel son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.


PSL Coin Teknik Analiz!

PSL Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Pastel alım-satım derecesini görebilirsiniz.Pastel/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.