Argentine Fan Token ( ARG Token) Fiyat ve Grafik!

ARG TOKEN
Abone Ol 

ARG Fan Tokenı, Arjantin Milli Futbol Takımı taraftarlarının, tüketiciye yönelik platform Socios.com aracılığıyla satın alınan kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payına sahip olmalarını sağlamaktadır.

ARG Fan Token alım-satım işlemleri için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olunuz!

Argentine Fan Token (ARG Token) Nedir?

ARG Taraftar Tokenı, Arjantin Milli Futbol Takımı taraftarlarının, tüketiciye yönelik platform Socios.com aracılığıyla satın alınan kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payına sahip olmalarını sağlar ; taraftarlar, örneğin bir gol kutlama şarkısı seçmek gibi çok çeşitli kulüp kararlarına katılabilir.

Ya da hangi MMA savaşçılarının yüzleşmesi gerektiğine karar vermek ve bunu yaparken ödüller kazanmak ve para deneyim satın alamaz. Favori kulüplerinin oyuncularıyla tanışma  fırsatına sahip olmak, favori stadyumlarında VIP muamelesi görmek ve çok daha fazlası gibi deneyimleri içermektedir. Taraftar Tokenları elde etmek için taraftarlar, daha sonra ARG Taraftar Tokenlarını satın almak için kullanılabilecekleri Socios.com üzerinden Chiliz (CHZ) Tokenları satın almalıdır.

Önerilen Makaleler

ARG Token Nereden ve Nasıl Alınır?

ARG Fan Token alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

ARG Fan Token Fiyat ve Grafik!

ARG Fan Token canlı grafik bilgikripto.com’da! Canlı olarak tüm gün, hafta, ay ve yıl olarak görüntüleyebilirsiniz.


 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.