Axelar Coin (AXL Coin) Nasıl Alınır?

axl coin
Abone Ol 

Axelar Coin, Web3 için zincirler arası güvenli iletişim sağlamakta olup, altyapı, dApp kullanıcılarının herhangi bir zincirdeki herhangi bir varlık veya uygulama ile tek bir tıklamayla etkileşim kurmasını sağlamaktadır. Peki tam olarak Axelar Coin (AXL Coin ) Nedir? AXL Coin Nasıl Alınır?

Axelar Coin alım satım işlemleri için hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olunuz!

Axelar Coin (AXL Coin) Nedir?

Axelar, blok zincirlerini birbirine bağlayan ve evrensel Web3 birlikte çalışabilirliğini sağlayan bir blok zinciridir. Ağ, hisse kanıtı konsensüsü kullanılarak güvence altına alınır ve mesajlar izinsiz protokoller kullanılarak yönlendirilir ve çevrilir. Axelar, Web3 için Stripe gibidir.

Artık dApp’ler, izinsiz bir Proof-of-Stake taşıma katmanında Turing-complete çağrıları ve mesajları kullanarak zincirler arasında iletişim kurabilir.

Axelar, herhangi bir yükü zincirler arası güvenli bir şekilde taşıyan Genel Mesaj Geçişi ile paketli varlıklar göndermenin çok ötesine geçer. Uygulamalar, herhangi bir bağlı zincirdeki herhangi bir işlevi çağırabilir ve diğer herhangi bir bağlı zincirdeki kullanıcılar için tek tıklamalı bir deneyim sunabilir. Bu, kullanıcıları ilk sıraya koyan ve geliştiricilerin kullanım durumlarına en uygun platform üzerinde geliştirmelerine olanak tanıyan yeni bir tür dApp geliştirmesidir.

Zincirler arası iletişim kolaydır. Güvenli zincirler arası iletişim zordur. Günümüzde çoğu çözüm, güvenlik açıklarında yüz milyonlarca kaybeden, yetki kanıtına dayalı izinli çoklu imzalardır. Axelar ağ güvenliği, devredilen hisse kanıtına dayanır: izinsiz, dinamik bir doğrulayıcı seti, Axelar‘ın bağlandığı ağlara benzer bir fikir birliği yaklaşımı uygular.

Axelar yığınının üstünde, herhangi bir sayıda zincir oluşturmak için kullanılan bir uygulama geliştirme katmanı bulunur. Geliştiriciler, yeni programlama dilleri veya ek karmaşıklık olmadan zincirler arası hareket eder. DApp’lerini farklılaştıran işlevsellik oluşturmaya odaklanırlar.

Kullanım durumları

Yeni nesil merkezi olmayan süper uygulamalar siloları yıkacak ve Web3’ü kapsayacaktır. Yerel zincirler arası dApp’ler köprülerin çok ötesine geçer.

şekillendirilebilir likidite: Birden çok zincirden likiditeyi birbirine bağlayan zincirler arası bir DEX veya AMM oluşturun.

Zincirler arası yönetişim: DAO’lar, Web3’te herhangi bir yerde etkinliği koordine edebilir.

Zincirler arası NFT’ler: DeFi: NFT’leri diğer zincirlerde teminat olarak kullanın. Oyun: herhangi bir yerde, herhangi bir varlık, para birimi veya kimlik bilgisi haline gelir.

Önerilen Makaleler

AXL Coin Nasıl Alınır?

Axelar Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.