O Havayolu, Ödeme Hizmeti Olarak Bitcoin’i Kabul Edecek!

bitcoin ödeme yöntemi
Abone Ol 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) önde gelen havayollarından biri olan Emirates Havayolu, “bir ödeme hizmeti olarak bitcoin” eklemeyi planladığını açıkladı. Havayolu, müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmak için personel almayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Emirates Havayolu, Ödeme Hizmeti Olarak Bitcoin Kabul Edecek!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) lider havayolu şirketi Emirates Havayolu, yakında “bir ödeme hizmeti olarak bitcoin’i” benimseyecek, şirketin baş işletme görevlisi (COO) Adel Ahmed Al-Redha söyledi. Buna ek olarak, havayolu web sayfasına takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonları ekleyecek.

Havayolunun Bitcoin’i benimseme planının raporları, NFT ve metaverse planlarını açıklamasından sadece birkaç hafta sonra geldi. Bitcoin.com News tarafından bildirildiği üzere, şirketin metaverse lansmanıyla hedefi, havayolunun “BAE’nin dijital ekonomi vizyonuyla uyumlu olmasını” sağlamak.

Önerilen Makaleler

Arab News’de yayınlanan açıklamalarda Al Redha, şirketinin müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için çalışanları işe alması gerekebileceğini ima etti. Ayrıca NFT‘ler ve metaverse arasındaki farklardan da bahsetti. Emirates Havayolu Açıklamasında:

“NFT’ler ve metaverse iki farklı uygulama ve yaklaşımdır. Meta veri deposuyla, ister operasyonda, isterse eğitimde, web sitesinde satışta veya eksiksiz bir deneyimde olsun, tüm süreçlerinizi meta veri deposu tipi bir uygulamaya dönüştürebilecek, ancak daha da önemlisi onu etkileşimli hale getirebileceksiniz.”

Rapor, havayolunun bitcoin ödeme hizmetini ne zaman başlatmayı beklediğini belirtmedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.