Ana SayfaBitcoin HaberleriO Havayolu, Ödeme Hizmeti Olarak Bitcoin'i Kabul Edecek!

O Havayolu, Ödeme Hizmeti Olarak Bitcoin’i Kabul Edecek!

spot_img

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) önde gelen havayollarından biri olan Emirates Havayolu, “bir ödeme hizmeti olarak bitcoin” eklemeyi planladığını açıkladı. Havayolu, müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmak için personel almayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Emirates Havayolu, Ödeme Hizmeti Olarak Bitcoin Kabul Edecek!

Birleşik Arap Emirlikleri’nin (BAE) lider havayolu şirketi Emirates Havayolu, yakında “bir ödeme hizmeti olarak bitcoin’i” benimseyecek, şirketin baş işletme görevlisi (COO) Adel Ahmed Al-Redha söyledi. Buna ek olarak, havayolu web sayfasına takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonları ekleyecek.

Havayolunun Bitcoin’i benimseme planının raporları, NFT ve metaverse planlarını açıklamasından sadece birkaç hafta sonra geldi. Bitcoin.com News tarafından bildirildiği üzere, şirketin metaverse lansmanıyla hedefi, havayolunun “BAE’nin dijital ekonomi vizyonuyla uyumlu olmasını” sağlamak.

Önerilen Makaleler

Arab News’de yayınlanan açıklamalarda Al Redha, şirketinin müşteri ihtiyaçlarını izleyen uygulamalar oluşturmasına yardımcı olmak için çalışanları işe alması gerekebileceğini ima etti. Ayrıca NFT‘ler ve metaverse arasındaki farklardan da bahsetti. Emirates Havayolu Açıklamasında:

“NFT’ler ve metaverse iki farklı uygulama ve yaklaşımdır. Meta veri deposuyla, ister operasyonda, isterse eğitimde, web sitesinde satışta veya eksiksiz bir deneyimde olsun, tüm süreçlerinizi meta veri deposu tipi bir uygulamaya dönüştürebilecek, ancak daha da önemlisi onu etkileşimli hale getirebileceksiniz.”

Rapor, havayolunun bitcoin ödeme hizmetini ne zaman başlatmayı beklediğini belirtmedi.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

 

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar