LUNA Sıfıra Dayanırken ‘Resmi Olarak Blockchain’i Durduruyor!

LUNA Sıfıra Dayanırken Terra 'Resmi Olarak Blockchain'i Durduruyor!
Abone Ol 

Blockchain’in yerel tokenı perşembe günü 0.000033 $’a düştüğü için blok üretimini resmen durdurdu. LUNA Sıfıra Dayanırken Terra ‘Resmi Olarak Blockchain’i Durduruyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

LUNA Sıfıra Dayanırken Terra ‘Resmi Olarak Blockchain’i Durduruyor!

Ağın resmi hesabından Twitter’da yapılan bir güncelleme, Terra blok zincirinin 7607789 numaralı blokta “resmen durduğunu” doğruladı.

Bu, blok zincirinin üretimi son 24 saat içinde ikinci kez durdurması. Terra bugün erken saatlerde, “Terra doğrulayıcıları, şiddetli LUNA enflasyonunun ve önemli ölçüde azaltılmış saldırı maliyetinin ardından yönetişim saldırılarını önlemek için Terra zincirini durdurmaya karar verdi” dedi.

Blok zinciri, yaklaşık 2 saat sonra üretime yeniden başladı, ancak onu yeniden yapılandırmak için bir plan hazırlama öncülüyle bir kez daha çevrimdışı oldu.

Ekip ayrıca mevcut TerraUSD’yi telafi etme çabasının bir parçası olarak “LUNA İleriye Dönme Önerisini” ortaya koydu.

Önerilen Makaleler

Terra çekirdek geliştiricileri, “Pig kararlılık mekanizması kısa bir süre içinde sabitleyiciyi geri yükleyecek gibi görünmüyor” dedi.

Teklife göre, Terra önce blockchain doğrulamasını durdurmayı ve ardından ekosisteminin geri kalan üyelerine yeni bir token dağıtmayı planlıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.