Nexus Dubai Nedir? NXD Coin Nasıl Alınır?

Nexus Dubai, ilk olarak, hızlı işleme ve ademi merkeziyetçiliğe izin veren yeni nesil “Kayıt Kanıtı” konsensüs algoritmasına dayanan Ethereum ağının lanse edilen ikinci katmanı olan Polygon tarafından yayınlanmaktadır. Peki tam olarak Nexus Dubai (NXD Coin) Nedir, Nasıl Alınır? NXD Coin Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Nexus Dubai (NXD Coin) Nedir?

BAE Tüccar Ağı BAE’deki çeşitli şirketlerle ortaklaşa yürütülen NXD Projesi, Dubai’deki birçok perakende mağazasında ve restoranda kullanılabilir. Mağazalar, genellikle olduğu gibi, sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler. Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür.

Polygon‘un, Ethereum‘un yüksek ücretlerini ve işlem sorunlarını çözmesi, diğer zincirlerden daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin vermesi bekleniyor. Ek olarak, Polygon’un ikinci katmanı (yan zincir), ana Ethereum blok zincirinin yanında çalışan hızlı bir blok zinciri görevi görür.

Ethereum’un gelecekteki olası bir alternatifi olan Polygon, ERC ile de oldukça uyumludur ve çeşitli Ethereum blok zincirlerindeki uygulamalar için kullanılabilir.

Verilen toplam Nexus Dubai Simgesi sayısı sabittir ve daha fazla ağ destekleniyorsa, Poligon ağındaki yeni verilen Nexus Dubai Simgesi sayısı kilitlenir.

Nexus ağırlıklı olarak Dubai ve Abu Dabi’de bulunmakta. Mağazalar, genellikle olduğu gibi, sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler.

Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür. Ödeme uygulaması, mağaza konumlarını ve önerilen ürünleri gösterecek şekilde güncellenecek ve daha çekici katılımcı mağazaların olduğunu gösterecek ve ödeme oranını iyileştirecek.

Mağazalar, genellikle olduğu gibi, sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler.

İlginizi Çekebilir

nxd coin nedir

Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür.

Ödeme uygulaması, mağaza konumlarını ve önerilen ürünleri gösterecek şekilde güncellenecek ve daha çekici katılımcı mağazaların olduğunu gösterecek ve ödeme oranını iyileştirecek.

  • Sistemi kullanan mağaza sayısının genişletilmesi
  • Yerel tabanlı ödeme sistemi
  • Gelen müşterileri çekmek
  • Müşterileri çekmek için teşvikler

NXD Coin Nasıl Alınır?

NXD Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

NDX Coin Yorum ve Geleceği!

NDX Yorum ve Geleceği , NDX Coinin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük  0,5024$ iken, en yüksek fiyat $4.41 olmuştur. NDX son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.