XX Wallet Kurulumu (Windows Rehber)

xx cüzdan
Abone Ol 

Windows aygıtlarınız için XX Wallet kurulum işlemini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız . Wallet Generator uygulaması, xx ağında kullanım için kuantuma hazır bir cüzdan oluşturma sürecinde size yol gösterir. Peki XX Cüzdan Nasıl Oluşturulur ?

Her şeyden önce , kurulum esnasında her iki anımsatıcı ifadeyi de güvenli ve özel bir yerde saklamanız son derece önemlidir. Bunların kaybı, cüzdanınıza ve madeni paralarınıza erişememenize neden olabilir. Bunlar Standart Recovery ve Quantum Secure Recovery kelimeleridir . Burada yer alan kelimeleri kaybetmeniz durumunda cüzdana erişim sağlayamayacağınızı lütfen unutmayın !

XX Wallet Kurulumu (Rehber)

 • Buradaki bağlantı üzerinden Download Links – Graphical User Interface (GUI) kısmında yer alan Windows seçeneğinde Download yazısına tıklayın .

xx cüzdan oluşturma

 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra , wallet-gen.exe adlı dosyayı çalıştırın . ikili dosyayı çalıştırmanızı engelleyen “Windows bilgisayarınızı korudu” yazan bir uyarı alabilirsiniz. SmartScreen filtresini geçmek için Ek Bilgi bağlantısına tıklayın.

 • Ek bilgi kısmına tıkladıktan sonra Yine de çalıştır düğmesine tıklayın ve kurulum başlayacaktır.

 • Uygulamaya izin vermek isteyip istemediğinizi soran bir UAC (Kullanıcı Hesabı Denetimi) istemi görünecektir. Devam etmek için Evet‘i tıklayın .

 • Kurulumun bitmesini bekleyin.

xx cüzdanı nasıl kurulur

 • Tüm bu işlemlerin ardından kurulum tamamlanacak ve cüzdan oluşturmak için Wallet Generator çalışacaktır . Aşağıdaki gibi bir ekranla karşılaşacaksınız .

quantum phrase

 • Passphrase kısmında Continue diyerek devam edin . Quantum Phrase ve Standart Phrase sizin cüzdanınız anahtar kelimelerdir .Bunları kesinlikle kaybetmemeniz gerekir . Bu yüzden dolayı önemli bir alana not almayı sakın unutmayın .
 • XX ağına hesabı bağlayabilmeniz için Buradan sekmeyi açın .

 • Açılan sekmede XX Wallet yazısına tıklayın . Accounts kısmını açın . Burada sağ kısımda yer alan Add Account kısmını göreceksiniz . Tıklayarak devam edin .

 • Daha önce kurulum esnasında not aldığınız Standart Phrase yani anahtar kelimeleri bir boşluk olacak şekilde bu kısma yazın . Burada kelimelerde hata yaparsanız kırmızı yanacaktır . Tüm kelimeleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra işlemlere devam edin .
 • İşlemlerin sonunda size .JSON dosyası verecektir . Lütfen kaybetmeyiniz . Gerekli her yere yedeklemesini yapınız .

Wallet : 6YqTugrzho7VgRL59j7yaEWTruNmcWxBbt5JxrrLKoE6wMFj

XX Network Hakkında Diğer Makalelerimize Göz Atın !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.