Neutrino USD Nedir ? 1 USDN Coin Kaç TL ?

Abone Ol 

Neutrino USD (USDN), ABD dolarına sabitlenmiş ve WAVES ile desteklenen algoritmik bir stablecoindir.  USDN ile yapılan bütün işlemler  tamamen şeffaftır ve akıllı bir sözleşme ile gerçekleştirilir. Peki tam olarak  Neutrino USD Nedir ? USDN Coin Kaç TL ? Neutrino USD Toplam Arz ! USDN Coin Nedir ? USDN Coin Nasıl Alınır ?

Neutrino USD Nedir ?

Neutrino USD (USDN), ABD dolarına sabitlenmiş ve WAVES ile desteklenen algoritmik bir stablecoindir.   USDN ile yapılan tüm işlemler (ödüllerin verilmesi, stake edilmesi ve ödenmesi dahil) tamamen şeffaftır ve akıllı bir sözleşme ile gerçekleştirilmektedir.  USDN’nin temel aldığı Neutrino Protokolü, ulusal para birimlerine bağlanan ve yerel bir para birimleri ile teminatlandırılan sabit paraların oluşturulmasına izin veren, algoritmik, fiyat açısından istikrarlı bir kripto para birimi protokolüdür. Neutrino protokolü beş akıllı sözleşmeye dayanmaktadır. Döviz kurları gibi gerçek dünya bilgilerini toplamak için oracle adı ismi verilen programlar kullanılır. Bir web uygulaması, kullanıcılara protokolle etkileşim kurmak için uygun bir araç sağlar.

Genel olarak, beş tür zincir üstü ve zincir dışı varlık vardır ve Neutrino sistemi içinde akıllı sözleşmelerle birbirine bağlı olarak birbirleriyle etkileşime girer:
  • Kullanıcılar : Waves hesabı olan herkes (genellikle Waves Keeper ve Waves Signer uzantıları aracılığıyla yönetilir ).
  • Fiyat kehanetleri : Farklı kaynaklardan blok zincirine bir piyasa fiyatı beslemesi sağlayan önceden belirlenmiş bir dizi hesap.
  • Pacemaker oracles : işlemleri tetikleyen ve karmaşık hesaplamaları işleyen herhangi bir Waves hesabı . Ride dilinin Turing olmayan doğası ve hesaplama karmaşıklığı limitleri nedeniyle sistemin çalışması için kalp pili kahinlerine sahip olmak gerekir.
  • Waves tam düğümü : Leased Proof of Stake algoritmasına dayalı olarak çalışan bir eşler arası blok zinciri ağı içindeki bir Waves düğümü . Neutrino dApp için blok ödüllerini biriktirir ve dağıtır. 
  • Acil durum oracle : topluluk tarafından seçilen ve akıllı sözleşme altyapısına karşı kötü niyetli bir hack saldırısı durumunda protokolün işlemlerini durdurmak için özel ayrıcalıklara sahip bir hesap ve yeniden etkinleştirin. Bu yetki dışında, bu aktörün sistem içerisinde herhangi bir özel erişimi veya kontrolü bulunmamaktadır.

usdn coin nedir

USDN Coin Nedir ?

USDN, 2019’da Neutrino protokolü ile oluşturulmuş, USD sabitlenmiş algoritmik bir stabilcoindir. USDN, WAVES belirteci tarafından teminatlandırılmıştır. USDN‘yi içeren ihraç, bahis ve ödül ödemeleri gibi tüm işlemler akıllı sözleşmelerle yönetilir. Her USDN jetonunun WAVES tarafından desteklenmesi koşuluyla, 1:1 sabitinden herhangi bir sapma, tahkim botları tarafından önlenebilir. USDN’nin sürdürülebilirliği, NSBT jetonu tarafından sağlanmaktadır. 

USDN’yi Stake Etmek

Mevcut uygulamada, teminat fonundaki tüm WAVES tokenleri Neutrino düğümüne kiralanmaktadır. Bu WAVES, LPoS mutabakat algoritması kullanılarak oluşturulur, Neutrino akıllı sözleşmesine geri gönderilir ve otomatik olarak USDN belirteçlerine dönüştürülür. Yeni Neutrino tokenleri daha sonra stake edilmiş USDN’nin sahiplerine gönderilir.

USDN cinsinden ödemeler, stake etme başlangıç ​​tarihine, stake edilen paraların toplam USDN arzındaki payına ve WAVES’in piyasa kapitalizasyonundaki değişikliklere bağlıdır.

1 USDN Coin Kaç TL ?

Bugün 1 USDN Coin Kaç TL ?

Neutrino USD Toplam Arz !

Neutrino USD Toplam Arz : 574.533.465  USDN ‘dir.

USDN Coin Nasıl Alınır ? USDN Coin Nereden Alınır ?

Neutrino USD  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Neutrino USD  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Neutrino USD Nedir ? USDN Coin Kaç TL ? Neutrino USD Toplam Arz ! USDN Coin Nedir ? USDN Coin Nasıl Alınır ?

  • USDN Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.