Celer Network Nedir ? 1 CELR Coin Kaç TL ?

celr coin nedir
Abone Ol 

Bu makalemizde Celer Network ( CELR Coin ) ‘e yer vererek bütün detaylarını aktarmaya çalışacağız. Celer Network, Ethereum, Polkadot ve diğer blok zincirlerinde hızlı, güvenli ve düşük maliyetli blok zinciri uygulamalarını toplu olarak benimsemeye getiren bir katman-2 ölçeklendirme platformu olarak tanımlanmaktadır. Peki tam olarak Celer Network Nedir ? CELR Coin Kaç TL ? CELR Coin Nedir ? CELR Coin Nereden Alınır ? CELR Coin Nasıl Alınır ? 

Celer Network Nedir ?

Celer Network, Ethereum, Polkadot ve diğer blok zincirlerinde hızlı, güvenli ve düşük maliyetli blok zinciri uygulamalarını toplu olarak benimsemeye getiren bir katman-2 ölçeklendirme platformu olarak tanımlanmaktadır. Celer, dünyanın ilk Genelleştirilmiş Devlet Kanal Ağını başlattı ve gelişmiş Rollup teknolojisi ile katman2 ölçeklemenin sınırlarını zorlamaya devam etmektedir. cBridge, katman2.finance gibi çekirdek uygulamalar ve ara yazılımlar ve Celer üzerine inşa edilen daha fazla ekosistem uygulaması, DeFi, blok zinciri birlikte çalışabilirliği ve oyun alanında daha geniş kitleleri kendine çekmiştir.

Celer, State Channel ve Layer-2 Rollup’ı bir araya getirerek, karmaşık bir ölçeklenebilirlik değiş tokuş alanında mikro ödeme, DeFi ve oyun gibi çeşitli uygulamalara hitap eden bir platform görevi görür: odak noktası gerçek zamanlı düşük gecikme, yüksek verim veya düşük maliyetlidir.

Celer, sistemin nihai güvenliğinin yalnızca katman1 blok zinciri güvenliğine dayandığı gerçek bir katman2 platformudur. Son olarak, Celer State Guardian Network, hem State Channel hem de Rollup bileşenleri için optimum kullanıcı deneyimini ve ek güvenliği desteklemek için merkezi olmayan ve genel amaçlı bir gözetleme kulesi katmanıdır. CELR belirteci, State Guardian Network’e katılmak ve Celer Network kullanıcıları için çeşitli katman-2 hizmetleri sağlamak için gerekli olan yardımcı program belirtecidir.

celr coin nereden alınır

Celer Devlet Kanalı

Anında işlem yerleşimi, gerçek zamanlı etkileşim ve çok zincirli ve çok katmanlı varlıklar için sorunsuz köprüleme sunmaktadır. Temiz soyutlama, yüksek performans, esnek yükseltilebilir ve tamamen üretime hazır.

Celer Network mimarisi (cStack) dört unsur üzerine inşa edilmiştir.  Sıralayacak olursak :

 •  cOS

State Channel etkinleştirilmiş uygulamalar için geliştirme çerçevesi ve çalışma zamanı. Ortak tasarım kalıpları sağlar ve zincir dışı durumların işleyişini, depolanmasını, izlenmesini ve anlaşmazlığını ele almaktadır.

 • cRota

Bir ağ üzerinden genelleştirilmiş koşullu değer yönlendirmesi, birden çok zincir ve katmandan oluşur. Yüksek arıza direnci ile tamamen merkezi olmayan.

 • cKanal

Genelleştirilmiş Durum Kanalının temel katmanı. Katman2 ve katman1 durumlarına genel ve keyfi koşullu bağımlılıkla hızlı durum ve değer aktarımını desteklemektedir.

 •  cApps

Ölçeklendirme ve kullanıcı gizliliği için kullanılan bir ekosistem uygulama katmanı.

Celer Devlet Muhafız Ağı

Anında işlem yerleşimi, gerçek zamanlı etkileşim ve çok zincirli ve çok katmanlı varlıklar için sorunsuz köprüleme sunar. Temiz soyutlama, yüksek performans, esnek yükseltilebilir ve tamamen üretime hazır.

celer network nedir

CELR Coin Nedir ?

CELR Coin , Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokenıdır. Aynı zamanda ICO sırasında satılacak olan Celer Network Network’ün yerel tokenıdır. Ağ ekonomisini yönetmek için kullanılmaktadır.  cEconomy ve çeşitli kullanımları vardır:

 • Zincir dışı sağlayıcılara hizmet ve işlemler için komisyon ücretlerinin ödenmesi ve ek maliyetlerin karşılanması.
 • CELR’yi Devlet Koruyucu Ağı’nda (SGN) stake etmek ve Devlet Koruyucusu statüsünü elde etmek. Devlet Muhafızlarının durum izlemeye erişimi vardır, anlaşmazlıklara yanıt verir ve güvenlik ve ağ verimliliği sağlamaktadır.
 • CELR jetonları, bir Likidite Taahhüdü Kanıtı sürecinde büyük bir likidite havuzunu korur.
 • CELR jetonları, likidite desteği başvurularının önceliğini artırmak ve sonuç olarak likidite faiz ödemesini artırmak için bir Likidite Destekleme Müzayedesinde (LiBA) faydalı olabilir.

Celer Network ( CELR Coin ) Kurucuları 

Celer Network, 2018 yılında inanılmaz derecede teknik ve özel deneyime sahip güçlü bir mühendis ekibi tarafından kurulmuştur. Celer‘in dört kurucu ortağının tümü, MIT ve UC Berkely gibi üniversitelerden Bilgisayar Bilimleri alanında doktora derecesine sahiptir ve hepsinin yüksek profilli teknoloji şirketleriyle çalışma geçmişi bulunmaktadır.

1 CELR Coin Kaç TL ?

Celer Network Toplam Arz !

Celer Network Toplam Arz : 10.000.000.000 CELR ‘ dir.

CELR Coin Nereden Alınır ? CELR Coin Nasıl Alınır ?

Celer Network almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Celer Network alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Celer Network Nedir ? 1 CELR Coin Kaç TL ? CELR Coin Nedir ? CELR Coin Nereden Alınır ? CELR Coin Nasıl Alınır ?

 • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
 • CELR Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.