LATOKEN, DBC Alım Ve Satım Yapan Yatırımcılar İçin , DhabiCoin(DBC)’yi Listeliyor !

dbc coin
Abone Ol 

Latoken , DBC ‘yi 18 Ocak’ta Dubai saatiyle 07:01’de listeleyecek – Birleşik Arap Emirlikleri

LATOKEN kripto para borsası , kripto para birimleri ve token alışverişi, satın alma ve satma için evrensel bir platformdur. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Tether, TRX, EOS, LA ve şimdi DhabiCoin . Bu platformda fiat ticareti yoktur. Kripto-kripto çiftlerinde marj takası ticaretinin yanı sıra kaldıraçlı kalıcı sözleşmelerde ticaret vardır. Borsa, bonus ödemeli bir tavsiye programına sahiptir, DeFi coinlerine para yatırarak ve blok zinciri projelerine yatırım yaparak pasif kazanç olasılığı vardır. Alım satım komisyonları minimum işlem hacmine sahip ilk seviyedeki alıcı/yapıcı için %0,49 ile piyasa ortalamasının altındadır.

DhabiCoin, yolları basitleştirmek, piyasayı hareket ettirmek, teknolojiyi sektöre erişilebilir bir şekilde getirmek ve dünyanın birçok ülkesine ulaşma öncülüyle oluşturuldu. Öncelik her zaman yenilik, kalite ve ticaretin ihtiyaçlarını bürokrasisiz ve zaman kaybı olmadan işlemlerle karşılamak olmuştur. Blockchain teknolojisi, piyasa daha basitleştirilmiş ve karlı süreçler talep ederken, finansal işlemlerin verimliliğini güvenlik ve yüksek performansla artırmanın mümkün olduğunu göstermektedir. ICO aşamasının sadece dokuz ayında DBC, gezegenin dört bir yanına dağılmış yaklaşık 60 ülkede bulunan 30 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

DhabiCoin’in genişleme planı konsolide edildi, kripto para birimi ve blok zinciri sektöründeki uzmanlar tarafından iyi değerlendirildi. DBC, blockchain teknolojisi çözümleri ve denetimlerine odaklanan bir analitik ve mühendislik ajansı olan TechRate’in denetimini geçti. Proje, uzmanlaşmış pazarın dikkatini çekti ve her satış öncesi turda ülke ağını genişletti. DhabiCoin yönetimi , LATOKEN ile bir ön listeleme anlaşması imzaladı ,DBC borsanın IEO kısmında açık ve şimdi DBC düzenilerce başka ticaret varlıklarına sahip Latoken’de Listelemesi var .

Proje Detayları

* Proje İsmi : DhabiCoin
* Token Adı : DBC
* Proje Tanıtımı : Dhabicoin, birçok ağı, kullanıcıların iletişim kurmasına, öğrenmesine, ödeme yapmasına ve çeşitli diğer etkinlikleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan tek bir dijital ekosistemde birleştirmeye yönelik bir dizi dijital varlıktır. Amacı, BAE ekonomisini güçlendirmek ve küresel pazarlarda devrim yaratmaktır.
* Resmi İnternet Sitesi : https://dhabicoin.ae/
* Toplam Arz : 3,000,000,000 DBC
* Sözleşme Adresi : 0x220e6A613F00c79025d5611B73639E045B186fF8
* Blok Gezgini: https://bscscan.com/address/0x220e6a613f00c79025d5611b73639e045b186ff8#code

LATOKEN kripto borsası, birçok kripto para birimi ve madeni para, büyük ticaret hacimleri ve kanıtlanmış likidite sağlayıcıları gibi uygun ticaret koşulları sunar . Bu DBC’ye sahip yatırımcılar için avantajlar, pasif kazançlar için çeşitli ilerici fırsatlardır ve birçok işlevsellik ticaret terminaline entegre edilmiştir.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsor makale olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır . Bilgi Kripto bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bilgi Kripto, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !