Metavisa Protocol ( MESA Coin) Nedir?

mesa coin nedir
Abone Ol 

Metavisa Protocol bir Web3.0 ara katman yazılımı protokolü olup, Metaverse’de Merkezi Olmayan Kimlik ve Kredi Sistemi olmayı hedeflemektedir. Metavisa Protocol ( MESA Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Metavisa Protocol ( MESA Coin) Nedir?

Bir Web3.0 ara katman yazılımı protokolü olan MetaVisa, Metaverse’de Merkezi Olmayan Kimlik ve Kredi Sistemi olmayı hedefliyor. Blok zinciri verilerine dayanarak, bulut bilişim, makine öğrenme teknolojileri ve lojistik regresyon, karar ağaçları, rastgele ormanlar vb. model algoritmaları kullanan MetaVisa Protokolü, Kredi geçmişi, On- zincir davranış tercihi, Adres aktivite seviyesi, Varlık varlıkları ve Portföy, Adres korelasyonu. MetaVisa Kredi Puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak.

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üzeri kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemi aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Metavisa Kurucusu Kim?

Metavisa Protokol kurucusu Jassem Osseiran’dir. Osseiran, Lider ticari operasyonlarda, stratejik ortaklıklarda ve sermaye dağıtımında 10 yılı aşkın kanıtlanmış geçmişiyle finansal hizmetler, alternatif yatırımlar sektöründe girişimci ve danışmandır.

Önerilen Makaleler

Metavisa Protocol Nereden ve Nasıl Alınır?

Metavisa Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. MESA Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coinalım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

MESA Coin Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu Metavisa Protocol alım-satım derecesini görebilirsiniz. meta/USD  için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgikripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.