Ripple Coin Yorum 2022 (Temmuz)

xrp coin yorum temmuz 2022

Başı bir türlü davalardan kurtulmayan  , kripto varlıklar arasında ilk 10 içerisinde yer alan yıllarca mahkemelere konu olan Ripple Coin için Temmuz yorumları bu yazımızda . Popüler ve uzman analist , yorum sitelerinden Temmuz ayı için Ripple yorumlarını sizler için derledik . 

Her şeyden önce  XRP, açık kaynaklı, izinsiz ve merkezi olmayan bir blok zinciri teknolojisi olan XRP Defterine özgü bir dijital varlıktır . 2012 yılında ödemeler için özel olarak oluşturulan XRP, defterdeki işlemleri 3-5 saniye içinde kapatabilir. Diğer tüm dijital varlıklardan daha hızlı, daha ucuz ve daha yeşil olan daha iyi bir Bitcoin olması için inşa edildi.

Ripple (XRP)
Veriler
Dolaşan Arz
48.343.101.197 XRP
Toplam Arz
99.989.535.142 XRP
Maksimum Arz 
100.000.000.000 XRP
Çıkış Tarihi
2012
ATH / ATL
$3.84 / $0.002802

Ripple (XRP) Coin Yorum 2022 Temmuz

Bilgi Kripto ‘da Ripple Coin gibi çok çeşitli kripto paralar için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki  Ripple yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

  • Changelly : Kripto analistleri, XRP’nin 2022 ve önceki yıllardaki fiyat dalgalanmalarını kontrol ettiler, bu nedenle tahmin ettikleri ortalama XRP oranı Temmuz 2022’de 0,42 dolar civarında olabilir. Minimum olarak 0,41 dolara düşebilir. Maksimum değer 0,46 ABD doları olabilir açıklamasını yaptı .
  • Priceprediction : XRP tahmin fiyatı ve teknik analizine göre, 2022’de XRP fiyatının ortalama 0,49 $ fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor, XRP’nin cari yılın sonunda beklenen minimum fiyat değeri 0,47 $ olmalıdır. Ayrıca XRP 0,56$ maksimum fiyat seviyesine ulaşabilir. Uzman analistlerin Temmuz öngörüsü ise 0.42 Dolar fiyat seviyesi .
  • Walletınvestor : 2022’nin sonu itibariyle, XRP fiyat tahminleri ağırlıklı olarak olumlu olmaya devam ediyor, bazı analizler Temmuz fiyatı yaklaşık 0,49 dolar olarak vaat ederken, WalletInvestor fiyatın yıl sonuna kadar 0,795 dolara ulaşma olasılığını belirtiyor.
  • CryptoNewz : Ripple, bazı büyük yatırım şirketlerinden destek aldı. Kripto piyasasıyla ortaklıkların ve etkinliklerin sayısı, birçoğunun para birimine inandığını gösteriyor. Son XRP fiyat tahminlerine ve fiyat hareketine göre, XRP, Bitcoin ve ETH gibi diğer büyük madeni paraların aksine, Temmuz ve yıl sonuna kadar muazzam bir gelişme kaydedebilir ve 0,6 doları geçebilir.

Yukarıda bahsedilen analiz ve yorumlara göre Ripple (XRP) Coin yorumları birbiriyle çelişkilidir . Gelecekteki olumlu veya olumsuz XRP fiyat hareketleri hakkında ortak bir fikir birliği yoktur.  Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Şimdi Ripple (XRP) Satın Al !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.