Metaplex (MPLX Coin) Nedir?

MPLX COİN
Abone Ol 

Metaplex, dünyadaki en büyük NFT ekosistemidir ve tüm zamanların en hızlı büyüyen yaratıcı platformlarından biri olan açık kaynaklı Metaplex Protokolü tarafından desteklenmektedir.  Peki tam olarak Metaplex (MPLX Coin) Nedir, Nasıl Alınır?

Metaplex alım-satım işlemleri için hemen buradan halkın borsası KuCoin’e  kayıt olunuz!

Metaplex (MPLX Coin) Nedir?

Metaplex, projenizi dakikalar içinde oluşturmanızı ve topluluğunuzu dünyanın en büyük NFT ekosisteminde büyütmenizi kolaylaştırır.

Metaplex Coin, dünyadaki en büyük NFT ekosistemi olup, tüm zamanların en hızlı büyüyen yaratıcı platformlarından biri olan açık kaynaklı Metaplex Protokolü tarafından desteklenmektedir.

Metaplex Protokolü kuruluşundan bu yana sadece bir yıl içinde, Metaplex teknolojisini kullanan sanatçılar ve içerik oluşturucular için birincil gelirde 1 milyar USD’den ve ikincil satışlarda 3 milyar USD’den fazla para üretildi. Platformu daha da ilerletmek için Metaplex Vakfı, gelecekteki projeler ve stratejik kararlar için merkezi olmayan bir yönetim yöntemi olarak Metaplex Token‘ı (MPLX) yayınladı.

Açık Kaynak ve Kullanımı Ücretsiz: Solana’nın saniyenin altındaki hızı ve satın alınabilirliği ile Metaplex, ekosistem çapında desteğe sahip, kullanımı ücretsiz, açık kaynaklı NFT standardı ve protokolüdür.

En İyiler Tarafından Güvenilir: Binlerce yaratıcı, inşaatçı ve “mavi çip” projesi, işlerini başlatmak ve büyütmek için Metaplex’e güveniyor.

İnşa Edilecek Bir Tuval: Metaplex araç takımı, özelleştirilmiş NFT deneyimlerinin sınırsız oluşturulmasını sağlar. Gelecekteki koleksiyoncu deneyimi için oluşturun ve yenilik yapın.

Önerilen Makaleler

MPLX Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

MPLX Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

MPLX Coin Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Volt Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.