Metaland Coin Nedir? MLS Coin Nasıl Alınır?

mls coin nedir
Abone Ol 

Pikaster, Metaland tarafından KCC, Polygon ve BSC Chain’e dayalı olarak oluşturulan ilk Game-Fi projesi olan Pikaster’ı (NFT) içeren bir kart savaş oyunudur. Peki tam olarak Metaland Coin (MLS Coin) Nedir? MLS Coin Nasıl Alınır?

MLS Coin alım-satım işlemleri için  hemen buradan Gate.io borsasına kayıt olunuz!

Metaland Coin ( MLS Coin) Nedir?

Metaland, Metaland Technology Foundation’ın meta veri tabanı yan kuruluşu olup, vizyonu, topluluğunun DAO tabanlı olduğu bir meta veri deposu inşa etmektir. Tüm oyunlarda yaygın olarak kullanılan yönetim belirteci $MLS ile oyuncular çeşitli oyun ve sosyal deneyimlere katılabilecekler.

Çekirdek ekip üyeleri, 3As oyun stüdyolarında, mobil oyun startup’larında ve GameFi projelerinde zengin deneyime sahiptir. İlk GameFi projesi, kart tabanlı bir savaş strateji oyunu olan Pikaster. Günlük aktif kullanıcılar 5K’da, toplam kayıtlı kullanıcılar ise 400K işaretine ulaşıyor. Ekim 2022’de piyasaya sürülen ikinci proje, SportFi – Kazanmak İçin Yak, Daha Fazla Kazanmak için Kazan kavramını tanıttığı WinGoal. Oyuncular, daha fazla kazanmak için PvP etkinliklerinde yarışırken aynı zamanda sportif faaliyetlere katılabilecekler.

Metaland’ın amacı, oyuncuların ekolojiye birlikte katılmalarını ve yönetmelerini sağlamak için çeşitli oyunlar, sosyal, eğlence, spor vb. gibi çeşitli senaryolar oluşturmak ve yeni deneyimler kazanırken büyük finansal ödüller kazanmaktır.

Pikaster, geleneksel PVE (Oyuncuya Karşı Çevre) görevlerine ve PVP (Oyuncuya Karşı Oyuncu) savaşlarına ek olarak dünya ağaçları ve patron mücadelesi gibi çeşitli yenilikçi oyunları yaratıcı bir şekilde tasarlar ve böylece NFT’lere daha fazla uygulama senaryosu sunarak üretim ve tüketim kanallarını zenginleştirir. Oyun belirteçleri ve oyunun oynanabilirliğini iyileştirme. Ek olarak, büyük ikramiyelerle ilgili biraz deneyimi olanlar için sezonluk turnuvalar da olacaktır.

Her şeyden önce, kullanımı daha rahat ve basittir. Pikaster, oyuncuların tokenları kolayca şarj edip çekebilecekleri oyunda kendi cüzdanını yarattı. Ayrıca, oyuncuların varlıkları önemli ölçüde daha güvenlidir.

İkincisi, yatırım kriteri düşürüldü. Pikaster NFT fiyatı, başta Game-Fi’nin daha popüler olduğu bölgeler olmak üzere, dünya çapında birçok ülkenin kişi başına tüketim seviyelerine ilişkin araştırmamız ışığında nispeten daha makul olarak belirlendi. Yetkili, yatırım tutarının yeni kullanıcıların girişine engel olmamasını sağlamak için bir bütün olarak NFT fiyatlarının düzensiz yükselişini bastırmak için çeşitli operasyonel yöntemlerden geçecek.

Üçüncüsü, daha sürdürülebilir bir ekonomik model. Katılımcılar için daha uzun vadeli avantajlar ve daha kısa bir geri ödeme süresi sağlayan daha sağlıklı bir token üretim ve tüketim modeli oluşturmak için üç tokenlı bir model vardır.

Önerilen Makaleler

Platform, üç tür token bulunmaktadır:

  • MLS: MetaLand Shares, Metaland’daki Governance Token.
  • SRBS: Süper Nadir Top Hisseleri, Pikaster’daki Nadir Oyun Simgesi.
  • RBS: Nadir Top Hisseleri, Pikaster’daki Normal Oyun Simgesi.

Yenilikçi tasarımlı üç token tipi modeliyle Pikaster, birçok Game-fi projesini rahatsız eden enflasyon sorununu çözmeyi amaçlıyor. Oyunda bir yönetişim tokenı ve iki tür oyun tokenı vardır. İkili oyun tokenlarının benimsenmesi dengeyi daha iyi kontrol edebilir.

Oyun tokenlarından birinin enflasyonist bir eğilim göstermesi durumunda, enflasyona tabi token türlerinin çoğu, farklı token türlerinin genel dengesini sağlamak ve ciddi risklerden kaçınmak için başka bir token türü üretmek için daha fazla oyun yoluyla tüketilebilir.

Metaland Kurucusu Kim?

Stevie Ong, Metaland’ın kurucu ortaklarından biridir. Esas olarak iş geliştirme işlevleriyle ilgilenmektedir: IGO’lar, token listelemeleri, eco_s ile işbirlikleri, protokoller, cüzdanlar ve presler..vb. Stevie’nin daha önce kripto komisyonculuğu ve blok zinciri startup’larında deneyimleri vardı.

MLS Coin Nasıl Alınır?

MLS Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

MLS Coin Fiyat, Grafik ve Piyasa Değeri!

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . MLS Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

Metaland Coin Teknik Analiz!

MLS Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Metaland Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. MLS/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.