LEMON Coin Nedir? LEMN Coin Teknik Analiz!

lemn coin TEKNİK ANALİZ
Abone Ol 

LEMN, blok zincirine dayalı yenilikçi ve kullanıcı dostu bir dağıtım B2E (Satın Al – Kazan) platformuna sahip olup kurucusu ise Sungjae Park’dır. Peki tam olarak LEMON Coin ( LEMN Coin ) Nedir, Nasıl Alınır ? LEMN Coin Teknik Analiz!

LEMON Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gate.io Borsasına kayıt olunuz!

LEMON Coin ( LEMN Coin ) Nedir?

Lemon projesi, mevcut e-ticaret sisteminde tedarikçiler, aracılar ve tüketiciler arasındaki tek taraflı dağıtım yapısını geliştirerek ademi merkeziyetçilik çağına uygun e-ticaret etkileşimlerinin gerçekleşebilmesi için dağıtım yapısının yenilenmesinde anlamlıdır.

$LEMN, Kyung Nam Pharm’ın bir iştiraki olan Cryptolemon tarafından verilen bir tokendır. CO., Ltd. ve tüketicileri, ürünleri kendi NFT derecesine göre satın alarak token ödül olarak kolayca alabilirler. $LEMN, blok zincirine dayalı yenilikçi ve kullanıcı dostu bir dağıtım B2E (Satın Al – Kazan) platformuna sahiptir.

Crypto Lemon projesi, satın almaların tüketim yerine kâra dönüştürüldüğü bir Satın Almak için Satın Alma müşteri deneyimi sağlamaktadır. 

lemon coin

Önerilen Makaleler

LEMON Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

LEMON Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

LEMN Coin Teknik Analiz!

LEMN Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu LEMON alım-satım derecesini görebilirsiniz. LEMN/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.