Sui Wallet Nedir, Kurulum Aşamaları

sui wallet nasıl kurulur
Abone Ol 

Geçtiğimiz günlerde blockchain projesi Sui kendi cüzdan yazılımını kullanıcılara duyurmuştu. Peki tam olarak, Sui Wallet Nedir, Nasıl Kurulur? Bu yazımızda Sui Cüzdan kurulum aşamalarını sizlerle paylaşacağız. 

Sui Wallet (Cüzdan) Nedir?

Açık kaynaklı Sui Cüzdanı , Sui kullanıcılarına bir adres oluşturma, Sui ağındaki varlıkları görüntüleme ve yönetme ve dApp’lerle etkileşim kurma yeteneği verir. Sui Cüzdanı, Sui ekosistemindeki diğer potansiyel cüzdanlar ve uygulamalar için bir referans uygulaması olarak hizmet eder. Bu amaçla, en yeni ve en benzersiz Sui yeteneklerini sergileyecektir.

Sui Cüzdan, ekosistem etkinleştirme ve eğitim için bir araçtır ve fiili cüzdan olması amaçlanmamıştır. Aslında, bir kripto cüzdanının mevcut tanımları, hızlı kullanıcı kabulü ve büyük web2 geçişi için sınırlayıcı olabilir ve optimize edilmemiş olabilir.

Sui Wallet (Cüzdan) Nasıl Kurulur?

  • Buradan indirme işlemine başlayın. Hesap oluşturun veya mevcut bir cüzdanı içe aktarın

  • SUI tokenlerini ve NFT’leri aktarın
  • Özel NFT’yi basan örnek dApp ile basit cüzdan bağlantısı
  • Sui wallet, yalnızca serileştirilmiş bir işlem imzalama isteği göstermek ve tahminde bulunmanıza izin vermek yerine, güvenle imzalayabilmeniz için işlemin içeriğini açıkça gösterir.

Yaklaşan Özellikler

  • Yeni tasarımlar
  • İşe alım akışı optimizasyonu
  • Staking akışı
  • Cüzdandan uygulama iletişimine
  • DApp keşfi

Temelde Sui : Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin web3’teki bir sonraki milyar kullanıcıya hitap eden deneyimler oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Katman 1 blok zinciridirSui, düşük maliyetle rakipsiz hız ile çok çeşitli uygulama geliştirmeyi desteklemek için yatay olarak ölçeklenebilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.