MARBLEX Coin Nedir? MBX Coin Nasıl Alınır?

MBX Coin yorum

MARBLEx’in ana şirketi olan Netmarble, kurulduğu 2000 yılından bu yana yenilikçi girişimleriyle küresel oyun pazarına öncülük etmektedir. Peki tam olarak MARBLEX Coin (MBX Coin) Nedir, Nasıl Alınır? MBX Coin Yorum ve Geleceği! 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

MARBLEX Coin (MBX Coin) Nedir?

MARBLEX PlayGround, herkesin keyifle oynayabileceği harika oyunlarla doludur. Sıradan oyunlardan kapsamlı RPG’lere kadar mükemmel oyun kullanıcılarını bekliyor. MARBLEX‘i MBX belirtecine uygulanan teknoloji perspektifinde tanımlamak istemektedir ekip. MBX belirteci, Klaytn blok zincirine dayalı bir Klaytn Uyumlu Simgedir (“KCT”). Klaytn teknolojisi, kapsamlı bir şekilde yüksek performans sağlamak üzere tasarlanmıştır ve bu nedenle yüksek işlem işleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda KCT, İstanbul BFT konsensüs algoritmasına dayalıdır ve güvenilirlik ve şeffaflık sağlayan bir ana ağdır. MBX, KCT’nin gücüne dayanarak, oyun içeriğinin yüksek işlemlerini hızlı bir şekilde işleyebilir ve şeffaf operasyon/yönetim altında kullanıcılara güvenilirlik sağlayabilir.

Öte yandan, kullanım açısından, MBX tokenı, kullanıcıların çoğunlukla oyun tokenları ve MBX tokenları etrafında kilit ekosistem yaratıcılarıyla karşılaştığı MARBLEX ekosisteminde kullanılmaktadır. Önemli taraflar yayıncılar, oyun geliştiriciler ve hizmet sağlayıcılardır. MARBLEx token sisteminin tanıtılmasıyla, mevcut oyun iş ekosistemine bir hizmet sağlayıcı rolü eklendi. Hizmet sağlayıcı tarafından etkinleştirilen oyun token yapısı içerisinde kullanıcılar, yayıncılar ve geliştiriciler tarafından sağlanan kaliteli içeriğin yanı sıra buna dayalı token ekonomisini de deneyimleyebilirler. Kullanıcılar oyun oynarken kar getirici faaliyetler için fırsatlar bulacaklardır.

 İlginizi Çekebilir

MARBLEX Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Marblex Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Marblex Toplam Arzı Ne Kadar?

Marblex Toplam Arz: 1.000.000.000 Marblex’dir.

MBX Coin Yorum ve Geleceği!

MBX Coin Yorum ve Geleceği! Marblexin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük 7.30$ iken, en yüksek fiyat 72.17 $ olmuştur. MBX Coin son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.