EdenLoop (ELT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

elt coin nedir

Samsung Galaxy serisini icat eden genel geliştirici merkezli EdenLoop 38 fotoğrafçı , yazılımcı , donanımcı ve 3D tasarımcıları ile çalışmaktadır . Peki tam olarak , EdenLoop (ELT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !


ELT Coin Nedir ?

ELT Coin , EdenLoop platformun ana simgesidir . Borsalarda alım-satıma açıktır . Kullanıcılar platform içerisinde kullanım sağlayabilirler .

EdenLoop (ELT)
Veriler
Dolaşan Arz
27.024.099 ELT
Toplam Arz
800.000.000 ELT
Maksimum Arz 
800.000.000 ELT
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$0.3745 / $0.08902

EdenLoop Nedir ?

Çeşitli metaverse hizmetleri için, gerçek altyapıya sahip birçok şirket EdenLoop NFT Marketplace’e katıldı. Çoklu platformların kullanımını kolaylaştırmak için, vakfın web tabanlı grafik kitaplığına dayalı 3D WebGL teknolojisiyle birleştirilmiş bir VisualLoop sistemi oluşturdu.

Eserlerin ve yaratıcıların değer yargısını topluluğa aktaran ilerici bir blok zinciri ruhunu sürdürmeye çalışıyor ekip. Üç tür logo, kademeli ademi merkeziyetçiliğe giden yolun başlangıcını işaret ediyor. Görsel öğeler de dahil olmak üzere meta veri tabanında ve gerçek ekonomide kullanılabilecek NFT’leri takip etmektedir.

Tüm dosya formatlarını NFT’ye çevirebilen bir sistem kurmaktadır. Bu, uzmanlar için bir alan olan 3D NFT’den başlayarak, gerçek dünyadaki her şeyi dijitalleştirmek için bir platform oluşturmanın temelidir. NFT işlemlerinin tamamen merkezsizleştirilmesi BlockLoop Sistemi tarafından uygulanmaktadır. BlockLoop Sistemi, blok zincirinin NFT ekosistemini bağlamada önemli bir rol oynar. 

Her bir Blok Zinciri Ağında oluşturulan NFT’leri bağlama işi, Google’ın Web Tarayıcı teknolojisine benzer şekilde çalışır ve blok zincirindeki çok sayıda algoritma tarafından sınıflandırılır ve analiz edilir. İlgili bilgiler toplanır ve EdenLoop Platformu içinde bağlanır. Bu ortam, blok zincirinde oluşturulan dünya çapında NFT’leri aramanıza ve ETH, ELT, MATIC ve KLAY gibi çeşitli coinler aracılığıyla kripto işlemleri yapmanıza olanak tanır. EdenLoop aynı zamanda teknoloji ve patentlerine dayalı olarak Samsung, LGU+, SKT gibi toplam 1.260 firma ile 10 yıllık iş tecrübesine sahip bir çok know-how ve veri tabanına sahip bir firmadır.

EdenLoop (ELT) Coin Yorum , Geleceği !

2022 yılında kullanıcılar ile buluşan platform ekibini her fırsatta dile getirmektedir . 24 Haziran 2022 tarihinde ATH seviyesinde ulaşan ELT coin , aradan geçen süre içerisinde %50 civarında düşüş yaşamıştır .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.