Michael Saylor , CEO Görevinden Ayrıldı !

michael saylor kimdir
Abone Ol 

Daha önce şirketlerin Bitcoin alım satım konusunda ne kadar hevesli olduğunu biliyorsunuzdur ? Bunlardan biri de Micro Strategy ! Kripto paralar hakkında sürekli konuşan Michael Saylor görevden ayrılacağını açıkladı . Peki Michael Saylor kimdir ?

Michael Saylor , CEO Görevinden Ayrıldı !

MicroStategy CEO’su Michael Saylor görevinden istifa edecek. Ancak, şirkette İcra Kurulu Başkanı olarak kalacağı belirtiliyor . MicroStrategy’nin kurucusu ve uzun süredir CEO’su olan Saylor, 8 Ağustos’ta görevi bırakacak. Şirket bunu bir basın açıklamasıyla duyurdu .

  • Phong Le yeni CEO oldu. Daha önce şirketin Başkanı olarak görev yaptı. 

Saylor, MicroStrategy’de kalacak. Gelecekte, Yönetim Kurulu Başkanı ve Denetim Kurulu Başkanı olarak görev yapacak. Bitcoin dostu şirket politikasını sürdürmek istiyor. Micro Strategy, borsada işlem gören şirketler arasında en büyük kripto para birimine sahiptir . Yaklaşık şirketin havuzunda neredeyse 130.000 Bitcoin bulunuyor .

Son aylardaki güçlü BTC düşüşü nedeniyle, yazılım şirketi mevcut üç aylık raporunda hayal kırıklığına uğradı. Genel olarak, MicroStrategy geliri yüzde 2,6 düşüşle toplam 122.1 milyon dolara geriledi. Hatta şirket geçmiş dönemlerde Bitcoin alabilmek için yeni krediler almıştı .

Michael Saylor Kimdir ?

Saylor, 1989’da kurduğu halka açık bir iş zekası firması olan MicroStrategy’nin (MSTR) Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’sudur. Aynı zamanda Alarm.com’un (ALRM) kurucusudur, 40’tan fazla patentin mucidi ve kitabın yazarıdır. “Mobil Dalga”. 1 milyondan fazla öğrenciye ücretsiz eğitim sağlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Saylor Academy’yi (saylor.org) kurdu ve mütevelli heyeti olarak görev yapıyor. O, Bitcoin Standardının (hope.com) bir savunucusudur. MIT’den Havacılık ve Uzay Mühendisliği ve Bilim Tarihi alanlarında çift diplomaya sahiptir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.