Binance 5. Yıl Etkinliği : NFT ‘leri Topla , Busd Kazan !

binance 5. yıl

Bildiğiniz üzere Binance 5. yıl kutlamaları büyük etkinlikler , yarışmalar kapsamında düzenleniyor . Geçtiğimiz dönemde tüm etkinliklere yer verirken lider kripto para borsası yeni bir etkinlik duyurdu ! Binance 5. Yıl Etkinliği : NFT ‘leri Topla , Busd Kazan ! 

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Binance’in 5. Kuruluş Yıl Dönümü’nü Kutlayın: Sınırlı Sayıda Üretilmiş NFT’leri Toplayın ve BUSD Ödülleri Kazanın!

Lider borsa Binance’in beşinci kuruluş yıl dönümünü kutlamak için, Binance NFT Pazarı, beş özgün Binance temalı tasarım içeren “Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” Gizemli Kutu Koleksiyonu‘nu iki promosyonla birlikte sunuyor. 

Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” Gizemli Kutu Koleksiyonu

2 BUSD fiyatla satılacak olan her bir Gizemli Kutu, farklı özelliklere ve madencilik gücüne sahip özgün bir NFT içermektedir. Gizemli Kutular beş farklı tasarıma ve iki farklı nadirlik seviyesine sahip NFT’ler içermektedir: Çok Nadir (SR) ve Çok Çok Nadir (SSR).

  • SSR: Binance 5 Yaşında 
  • SR: İnan
  • SR: Kilidini Aç
  • SR: Hayal Et
  • SR: Geliştir

Binance NFT, “Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” NFT’lerine sahip olan kullanıcılar için Temmuz 2022’den Haziran 2023’e kadar yapılacak İlk Oyun Arzları (IGO) ve Katılım Mekanizması satışlarında beyaz listeye alınma gibi yeni kullanım alanlarını yakında duyuracaktır.

“Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” Gizemli Kutu Koleksiyonu’nun satışında, Katılım Mekanizması kapsamında BNB Ön Koşulu uygulanacaktır. 

Binance NFT Rehberleri

Ödül Kazanmak için Aşağıdaki Etkinliklere Katılın

1. Etkinlik: “Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” NFT’lerinin Tam Setini Toplayın, 5.000 BUSD Değerinde Token Kuponu Ödül Havuzundan Pay Alın

Etkinlik Dönemi: 07/07/2022 saat 15.00 (TSİ) – 14/07/2022 saat 19.00 (TSİ)

Anlık Görüntü Dönemi: 15/07/2022 (UTC)

Anlık Görüntü Dönemine kadar birincil veya ikincil pazardan “Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” setindeki beş NFT’yi de eksiksiz bir şekilde toplayan tüm kullanıcılar 5.000 BUSD değerinde token kuponları ödül havuzundan eşit pay almaya hak kazanacaktır.

2. Etkinlik: Bir Arkadaşınızı Davet Edin ve Özel Bir Gizemli Kutu Kazanın!

Etkinlik Dönemi: 07/07/2022 saat 15.00 (TSİ) – 14/07/2022 saat 19.00 (TSİ

Anlık Görüntü Dönemi: 15/07/2022 (UTC)

Referans görevi kapsamında aşağıdaki koşulların tümünü karşılayan ilk 100 kullanıcının her biri kendileri ve davet ettikleri arkadaşları için birer “Binance 5. Kuruluş Yıl Dönümü” Gizemli Kutusu kazanacaktır. Her bir Binance Kullanıcı Numarası ile yalnızca bir gönderim yapılabilir.

  • Katılımınızı onaylamak için bu formu doldurun.

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.