Woozoo Music ( WZM Coin) Nedir?

WZM Coin nedir

WOOZOO MUSIC, sanal dünyadaki (VR) ve gerçek dünyadaki müzik, şarkıcılar ve fandomlar için bir proje olup, dünya çapındaki devasa müzik pazarında iş yürütmektedirler. Peki tam olarak Woozoo Music (WZM Coin) Nedir, Nasıl Alınır? 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Woozoo Music (WZM Coin) Nedir?

WOOZOO MUSIC platformunun yerel kripto para birimi WZM Coindir.WZM Coin sahipleri tokenlarıyla konser biletleri ve ürünleri satın alabilir, hayran toplantılarına katılabilir, oy kullanabilir yeni sanatçılar için ve albüm prodüksiyonuna katılabilmektedir. Gerçek dünyada halihazırda karşılanabilen tüm WZM ekoları, gelecekte WZM metaverse dünyası aracılığıyla buluşabilecek. Müzik, müzik endüstrisine yatırım yapmak, müzik ve token ekosunun erdemli döngü yapısına katkıda bulunabilirisiniz.

WOOZOO MUSIC platformu CHOI WOO SOO tarafından kurulmuştur. SOO, Kore’nin en ünlü güvenlik şirketi Ahn Cheol-soo Lab’den bir güvenlik uzmanıdır. IT, eğlence sektörüyle birleştiği için, eğlence alanına IT uzmanı olarak girdi ve küresel eğlence sektörüne liderlik eden K-POP’a büyük katkı sağladı. Woozoo Music’in CEO’su olarak, blok teknolojisini bir araya getirerek sektörün gelecek yenilikçi neslini hazırlıyor

Önerilen Makaleler

WZM Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

WZM Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağınız öncelikli işlem kimlik doğrulaması olmalıdır. Nüfus Cüzdanınızın ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.