“Kriptoların Yakılmasıyla Fed’in İşi Neredeyse Tamamlandı”

fed'in işi

Mad Money’in sunucusu Jim Cramer, “Kriptoların yakılmasıyla Fed’in işi neredeyse tamamlandı” diye iddia ediyor. “Fed için olağanüstü bir tam zafer olan enflasyona karşı savaşta bir cephenin” finansal spekülasyona karşı savaş olduğunu vurguladı . “Kriptoların Yakılmasıyla Fed’in İşi Neredeyse Tamamlandı”! Jim Cramer Kripto Yorumu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Jim Cramer Kripto Yorumu!

Jim Cramer, Perşembe günü CNBC’nin Mad Money programında kripto ve Federal Rezerv’in enflasyona karşı mücadelesini tartıştı. Cramer, bir finansal haber ve okuryazarlık sitesi olan Thestreet.com’un kurucularından olan eski bir hedge fon yöneticisidir.

Son zamanlarda borsadan bile daha kötü performans gösterdiğini belirterek, hisse senedi fiyatları da dahil olmak üzere “kripto sizi hiçbir şeye karşı korumaz” diyerek başladı. Mad Money sunucusu, kripto para birimini “yaygın spekülasyonun son kalesi” olarak nitelendirdi ve bunun “Fed’in enflasyonu evcilleştirmek için silmeye çalıştığı” bir şey olduğunu belirtti.

Fed’in enflasyona karşı çabalarını kabul ederken, “hala orada çok fazla enflasyon var” dedi. Konut, perakende, emtia, ulaşım, ücret ve finansal enflasyonu isimlendirdi – ikincisinin spekülasyon olarak da bilindiğine dikkat çekti. Mad Money sunucusu, Fed’in ücret enflasyonu dışında bahsettiği tüm enflasyon türlerine karşı kazandığına inanıyor. Cramer, “Fed’in enflasyonla mücadelede gerçek ilerleme kaydetmeye başladığını düşünüyorum ve onları selamlıyorum” dedi.

“Enflasyona karşı savaşta Fed için olağanüstü bir tam zafer olan bir cephe var ve bu da finansal spekülasyona karşı savaş” dedi ve detaylandırdı:

”Kripto paranın yakılmasıyla, Fed’in işi neredeyse tamamlandı, ancak henüz bunu bilmiyor gibi görünüyorlar.”

Önerilen Makaleler

Cramer, kripto sektörünün son haftalarda büyük darbeler aldığına dikkat çekerek, bazı büyük kripto şirketlerinin ödeme gücü krizleriyle karşı karşıya olduğunu, bazılarının ise çalışanları işten çıkardığını belirtti. Yatırımcıları “çirkin” getiriler sunan kripto borç verenler konusunda uyardı.

Mad Money sunucusu şunları söyledi:

”Sefil hisse sahiplerinin şirketi sevdiğini biliyorum, ancak bu kripto düşüşü tüm sefaletlerin anası ve bence bu korkunç bir çeyreğe uygun bir koda.”

Cramer, kriptonun “istikrarlı bir değer deposunun tam tersi olduğunu” belirterek, “Her türden  birimi hala görünürde gerçek bir dip olmadan basamaklanıyor” dedi. Kısa süre önce Bitcoin’in 12 bin dolara düşmesini beklediğini söyledi .

Ücret enflasyonunun Fed için kalan savaş alanı olduğuna dikkat çeken Cramer, “Borsa şu anda pek çok kötü haber yansıtıyor … Büyük, belki 100 baz puanlık bir faiz artışından sonra gerçekleşeceğinden şüpheleniyorum.”

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.