​​​​Bitcoin 3 Yıl İçinde 100.000 Dolara Ulaşacak!

MİKE MCGLONE
Abone Ol 

Bloomberg’in analitik kolundaki kıdemli bir emtia analisti, bitcoin’in benimsenmesinin ve talebinin arttığını ifadelerini kullandı. Mike McGlone: ​​​​Bitcoin 3 yıl içinde 100.000 dolara ulaşacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Mike McGlone: ​​​​Bitcoin 3 Yıl İçinde 100.000 Dolara Ulaşacak!

Mike McGlone, her piyasa sinyalinin Bitcoin değerinin arttığını gösterdiğine inanıyor. Uzman, kripto para fiyatlarındaki mevcut düşüşü, 2002 yılında NASDAQ endeksinin düşüşü ve ardından uzun bir süre boyunca istikrarlı büyüme ile karşılaştırdı.

McGlone, Bitcoin’in, spekülasyonların Federal Rezerv Sisteminin (Fed) ne kadar para bastığından daha fazlasına dayandığı “ekonomide yeni bir bölümden” yararlanacağını savunuyor. “Sürdürülemez şirketlerin var olabileceği günler geride kaldı. Şimdi, bir iş olmazsa batar. Ve bu iyi, çünkü artık bir iflas dalgasının ardından piyasa temizlendiğine göre, sağlam işlere açık” dedi Mike McGlone.

Önerilen Makaleler

Kraken CEO’su Jesse Powell da benzer bir görüşe sahip olduğu söylenebilir. Ağustos ayında Bitcoin konusunda iyimser olduğunu belirtti . Kraken’in başkanı hala 1 BTC‘ye lüks bir Bugatti arabası almayı umuyor.

Bank of America , Nisan ayında borsadaki düşüşün bitcoini 100.000 $ işaretine itebileceğini duyurdu. Bankadaki analistler, makroekonomik olayların arka planında bitcoinin bir varlık koruma aracı haline geldiğine inanıyor.

Paxos tarafından düzenli fiziksel altın alıcıları arasında yapılan bir ankete göre, katılımcıların neredeyse üçte biri bitcoin’i değerli metale en iyi alternatif olarak  görüyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.