KuCoin Kayıt ! KuCoin Nedir , Piyasa Değeri , Güvenilir Mi ?

KuCoin
KuCoin
Siteye Git
Borsa AdıKuCoin
Hacim (24 saat) $539,816,192.97
19,573.45 BTC
ülkeSeychelles
kuruluş yılı2014
Web sitesi https://www.kucoin.com/
Twitterhttps://twitter.com/kucoincom
Telegramhttps://t.me/joinchat/FMqUpg1_vE...
Reddithttps://www.reddit.com/r/kucoin
Facebookhttps://www.facebook.com/kucoine...
KuCoin Nedir ? KuCoin Kayıt ! KuCoin borsa 24 saat işlem hacmi $539,816,192.97 (19,573.45 BTC). KuCoin Kurulduğu yıl 2014. Bu kripto para borsası şurada bulunuyor: Seychelles

Kucoin Nedir?

Milyonlarca kullanıcı Kucoin kripto piyasası ile yeni listelenen coinlerde işlemler yapıyor. Kucoin her ay güvenilir ve yüksek kalitede projeleri listelemeye devam ediyor.

KuCoin çok sayıda dijital varlık ve kripto para birimi için kullanılan küresel bir kripto para borsasıdır. Ülkemizde de yoğun bir şekilde kullanılan borsa , dünya çapında 207 ülkede kullanılmaktadır. 8 Milyondan fazla kullanıcı olan KuCoin kurusucu ise Micheal Gan ‘ dir. 

Diğer Borsalar;

Benzersiz Kucoin Yazıları;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

# Para birimi Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score
Loading facebook comment(s)