Kripto Para, Çöküşün Ortasında Yeniden Canlanacak!

kripto canlanacak
Abone Ol 

Eski hedge fon yöneticisi ve milyarder, gelecek yılın sonuna kadar ABD ekonomisinde önemli bir bozulma bekliyor: bu, kripto para piyasasının yeniden canlanacağı an. Stanley Druckenmiller: “Kripto para birimleri, geleneksel ekonominin çöküşünün ortasında yeniden canlanacak”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Stanley Druckenmiller: “Kripto Para Birimleri, Geleneksel Ekonominin Çöküşünün Ortasında Yeniden Canlanacak”

New York’taki Teslim Edilen Alfa Yatırımcı Zirvesi sırasında Stanley Druckenmiller, kripto para birimlerinin ekonominin canlanmasında büyük rol oynayabileceğini, ancak bunun için geleneksel finansal sistemin çökmesi gerektiğini söyledi. Bundan sonra insanlar merkez bankalarına güvenmeyi bırakıp kripto paralara yönelecekler:

“2023’ün sonunda sert bir düşüş göreceğimizi düşünüyorum. Ve kripto para birimleri rönesansta büyük rol oynayacak. Ancak, elbette, bu sadece bir öngörü. Birçok kez yanıldım ama 2023’te resesyon öngörüyoruz, bu bizim profesyonel görüşümüz.”

Önerilen Makaleler

Aynı zamanda, Druckenmiller, şu anda ABD merkez bankasının kripto varlıkları ile ilgili olarak oldukça zor bir pozisyonu olduğundan, bitcoin veya diğer kripto para birimlerine sahip değildir: “Şimdiye kadar, Fed’in söylediği her şeyi beğendim ve umarım takip edecekler. Düzenleyiciler her şeyin kontrol altında olduğunu düşünerek büyük bir hata yaptılar ama öyle değil. Bakalım ekonomi çökünce ne olacak. Ama umarım 70’lerin tekrarı olmaz. Ejderhayı katletmeleri gerekiyor ve canı acıyacak,” dedi .

Stanley Druckenmiller. Geçen baharda Druckenmiller , ABD dolarının blok zincirindeki herhangi bir varlıkla değiştirilebileceğini söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.