Metal Blockchain Nedir, Fiyat, Grafik

metal blockchain fiyat
Abone Ol 

Metal blok zinciri (METAL), herhangi bir zincirin Snow protokolleri (Avax tarafından tanıtılan) aracılığıyla konuşlandırılmasına ve fikir birliği bulmasına izin veren, yüksek verimli bir Hisse Kanıtı (PoS) modelinde çalışmasına izin veren sıfır katman bir blok zinciridir. Metal Blockchain Nedir, Nereden Alınır, Fiyat, Grafik

Metal Blockchain Nedir?

Metal blokchain (METAL), herhangi bir zincirin Snow protokolleri aracılığıyla konuşlandırılmasına ve fikir birliğine varmasına izin veren ve son derece verimli bir Hisse Kanıtı (PoS) modelinde çalışmasına izin veren ve Kanıt ihtiyacını ortadan kaldıran sıfır katman blok zinciridir (L0) -of-work (PoW).

Metal Blok Zinciri, Metal EVM’deki (A, C, P, X Zincirleri) tüm işlem imzalama işlemleri için Web Kimlik Doğrulaması getirerek indirilebilir cüzdan yazılımı ihtiyacını ortadan kaldırırken, cihazın güvenli öğesini (SE) kullanarak telefonunuzu esasen bir donanım cüzdanı. Web Kimlik Doğrulaması kullanımıyla Metal, riskli uzantılı cüzdanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve bunun yerine World Wide Web Konsorsiyumu (W3C) önerileri doğrultusunda daha güvenli ve kullanışlı bir çerçeve (imzalama sırasında Yüz/Dokunma/Yubi) Web Kimlik Doğrulaması kullanır.

Metal Blockchain Nereden Alınır?

Metal Blockchain alım-satım işlemlerinizi Buradan gerçekleştirebilirsiniz. Mexc borsası hakkında bilgi almak videoyu izleyebilirsiniz.

Metal Blockchain Kurucusu Kimdir?

Kurucu ve CEO Marshall Hayner, ‘Kripto Steve Jobs’ olarak adlandırıldı. Northeastern Üniversitesi’ne katıldı ve California’da yaşıyor. İlk Facebook Bitcoin Cüzdanını geliştirerek ABD Hükümetine 2020 Kripto Para Birimi Yasası hakkında tavsiyelerde bulundu ve ayrıca kripto para birimi Stellar (XLM) ve Dogecoin ile çalıştı.

Metal Blockchain Fiyat

Bilgikripto.com sitesinde canlı olarak Metal Coin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.


Metal Blockchain Grafik

Bilgikripto.com sitesinde canlı olarak Metal Coin Grafik bilgisine ulaşabilirsiniz.


Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.