Nvir World Coin Nedir, Fiyat, Grafik

nvir world
Abone Ol 

Nvir World hem bir müzayede evi hem de büyüyen bir sanal ekosistem görevi görüyor. Nvir World Coin Nedir? NVİR Fiyat, Grafik bilgisi bu yazımızda

Nvir World Coin Nedir?

Nvir World (NVIR), yaratıcıların ve koleksiyonerlerin sanat, koleksiyon, webtoon, müzik, sanal dünyalar vb. dahil olmak üzere nadir NFT öğeleri bulmasına, satın almasına, satmasına ve takas etmesine olanak tanıyan bir katman 2 , hibrit merkezi olmayan NFT platformudur.

Nvir World kullanıcı merkezlidir ve yaratıcılarının sözleriyle “ideal dijital ortamı” sunar. NvirWorld ekosistemi üç temel ürüne dayanmaktadır: NFT Marketplace, N-Hub ( DeFi Synthetic Asset Exchange) ve Nvirland (Metaverse Game).

Nvir World’ün resmi versiyonu Aralık 2021’de piyasaya sürüldü. Geliştiriciler, yüksek işlem işleme hızı, düşük gaz ücretleri ve düşük bakım ücretleri ile NFT ticareti için en uygun ortamı yaratmayı amaçladı ve kullanıcıların sanatçı olabileceği ve satın almaya ve satın almaya başlayabileceği bir alan açtı.

Nvir World ve diğer benzer pazaryerleri arasındaki farklardan biri, platformun yalnızca pahalı NFT çalışmalarını tanıtmaya odaklanmak yerine, NFT açık artırmaları ve dünyanın her yerinden kullanıcıları içeren bağışlar aracılığıyla çeşitli KSS kampanyaları yürütmesidir. Bu stratejinin artıları, dünyanın dört bir yanından NFT’lere giriş engellerini azaltmak ve NvirWorld dışında hiçbir yerde görülmemiş veya deneyimlenmemiş ek dijital hizmetler başlatmaktır.

Nvir World Coin Nasıl Alınır?

NvirWorld ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar MEXCBKEXBitMartLBank, ve . Listeleme yapan diğer borsaları bulabilirsiniz.

Nvir World Kurucusu Kimdir?

Şirket, 2021’in sonunda Leo Kim ve Benjamin J. tarafından ortaklaşa kuruldu (oluş tarihi 5 Kasım 2021’dir). Leo Kim, Samsung Electronics ve Agere Systems dahil olmak üzere büyük şirketlerde elektronik geliştirme ve araştırma alanlarında görev yaptı.

Nvir Coin Fiyat

Bilgikripto.com sitesinde canlı olarak Nvir Coin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Nvir Coin Grafik


Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.