Voyager Digital, Ön Zarar Tazminat Planı Hazırlıyor!

zarar planı
Abone Ol 

Voyager Digital’in hukuk müşaviri, şirketin satışından elde edilen gelirlerin iflas komisyonu tarafından onaylanmak üzere dağıtılmasından kaynaklanan kayıpları telafi etmek için bir plan sundu. Voyager Digital, Ön Zarar Tazminat Planı Hazırlıyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Voyager Digital, Ön Zarar Tazminat Planı Hazırlıyor!

İki haftalık ticaretten sonra, iflas etmiş kripto para birimi Voyager, FTX.US kripto para türevleri borsasının ABD bölümüne 1.4 milyar dolara satıldı . 29 Eylül’deki bir duruşmada, Voyager’ın avukatı iflas hakimine, kripto borç verenin, müşterilerin kaybolan varlıklar için nasıl geri ödeneceğini ana hatlarıyla belirten komitenin onayı için bir geri ödeme planı sunmaya istekli olduğunu söyledi.

Plana göre, Voyager müşterileri kripto para birimindeki kayıpları FTX aracılığıyla veya borsa varlıklarını desteklemiyorsa nakit olarak telafi edebilecek. Kullanıcıların FTX‘e geçmek istememesi durumunda, kripto borç veren fonların zamanında dağıtılmasından sorumlu olmaya hazırdır. Ancak, kripto para biriminde mi yoksa nakit olarak mı tazmin edilecekleri henüz bilinmiyor.

Önerilen Makaleler

Voyager Digital, geri ödeme planının uygulanmasına ilişkin prosedürler konusunda şu anda FTX ile teknik danışmanlık yapıyor. Fonların dağıtımıyla ilgili daha fazla ayrıntı önümüzdeki hafta bir bildiride sunulacak. Hasar planını onaylamak için bir duruşma 19 Ekim’de yapılacak. İflas Mahkemesi , Voyager kullanıcılarının dikkatini , açık artırma sonuçlarının, komisyon tarafından en geç 2 Ekim’e kadar alınması gereken kripto varlıklarının iadesi için talepte bulunmak için önceden ilan edilen son tarihleri ​​değiştirmediğine çekiyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.