Bitcoin Aramaları Yıllık En Yüksek Seviyede !

btc aramaları

Bitcoin aramaları bir yılın en yüksek seviyesinde. BTC fiyatı günlük bazda ılımlı bir artış kaydetti. Makale tarihiyle Bitcoin 21,100.36 Dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor ! 

Google Trendler’den alınan verilere göre Bitcoin aramaları 2022 yılı içerisinde en yüksek seviyelerde yer alıyor . Bitcoin’de gerçekleşen ciddi bir düşüş sonrası kullanıcılar Bitcoin hakkında çoğu anahtar kelimeler üzerinden aramalar gerçekleştirdi .

Ülkelere Göre Bitcoin Aramaları

  • El Salvador , aramalara göre 100 puanla öne çıkıyor. Bildiğiniz üzere El Salvador , Bitcoin‘i ülke içerisinde geçerli para birimi olarak kabul etti .
  • Hollanda ise 27 puan ile yer alıyor .
  • 3. sırada ise Nijerya yer alıyor .
  • Ülkemiz ise 4. sırada yer almakta .
  • Küresel karşılaştırmada ise Almanya 10. sırada yer alıyor . Kripto varlıklara çok fazla ilgi duymayan ülke son zamanlarda kriptoya akın ediyor gibi gözüküyor . Almanya Haziran ayının başına kıyasla %200 ‘ün üzerinde Bitcoin araması kaydetti .

Haziran ayı başı itibariyle yaklaşık 10.000 Dolar fiyat kaybına uğrayan Bitcoin tüm dünya üzerinde kullanıcıların merak konusu . Çoğu kullanıcıya göre dip noktası burası denilen lider kripto varlık hakkında farklı görüşler yer alıyor . Tüm bunların yanı sıra Bitcoin düşüşünde kurumsal yatırımcıların geri planda kalması kullanıcıların dikkati çekiyor .

Bitcoin SATIN ALMAK İSTER MİSİNİZ ?

Kripto alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.