Ana SayfaCoin Yorum - AnalizManta Token Fiyat Analizi: Yükseliş Yakında Başlayabilir!

Manta Token Fiyat Analizi: Yükseliş Yakında Başlayabilir!

spot_img

Bitcoin, Almanya’nın satışları ve ETF çıkışlarıyla beraber büyük oranda değer kaybetti. Bu değer kaybı altcoinlerde de ciddi kayba neden olurken, bazı altcoinler için yeniden alım fırsatı doğmuş olabilir. Çoğu altcoin değerinin büyük bir bölümünü kaybederken, Manta Token yatırımcılarını korumaya devam ediyor. Bu yazımızda Manta token fiyat analizi ve tahminlerini sizlerle paylaşacağız. 

Temelde Manta Token Nedir?

Manta Network, sıfır bilgi (ZK) uygulamaları için modüler blok zinciridir. Manta Pacific, kullanıcılar için en düşük maliyeti ve en iyi deneyimi sunmak isteyen EVM yerel ZK uygulamaları ve dapp’leri için modüler L2 ekosistemidir.

Manta Network, Harvard, MIT ve Algorand gibi prestijli kurumlardan deneyimli kuruculardan oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Manta Network, Binance Labs ve Polychain Capital gibi en iyi web3 yatırım fonlarından birçoğundan yatırım almıştır. Alliance DAO ve Berkeley Blockchain Xcelerator gibi en iyi web3 hızlandırıcılarına katılarak büyümüştür.

Manta Token Fiyat Analizi

Arka planda ciddi bir desteği olan Manta, bu kapsamda altcoin boğasında ilk atağa çıkabilecek tokenler arasında yer alabilir. Analiz yapmadan önce gelin Manta Token verilerine göz atalım:

 • Toplam Arz: 1,000,000,000 MANTA
 • Dolaşan Arz: 339,100,416 MANTA
 • Yazı Tarihi İtibariyle Fiyat: $0.9765 

Mevcut Manta Network fiyat tahminimize göre, Manta Network fiyatının 2 Ağustos 2024’e kadar %229,11 artarak 3,29 dolara ulaşması öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre, mevcut duygu Ayı iken Korku ve Açgözlülük Endeksi 50 (Nötr) gösteriyor . Manta Network, son 30 günde %23,25 fiyat oynaklığı ile 14/30 (%47) yeşil gün kaydetti .

 • Klasik pivot noktası (P1) baz alındığında 0.97$ değerindeki Manta Network’ün destek seviyeleri 0.95801$ , 0.940979$ ve en güçlüsü 0.909777$’ dır. Benzer şekilde Manta Network direnç seviyeleri ise 1.026243$ , 1.037445$ ve 1.054477$’ dır .
 • Manta Token performansının büyük bir bölümü BTC hareketine indeksli olabilir. Bu nedenle Bitcoin yükseliş kademesine geçmeden önce yatırım alanınızı şekillendirmek mantıklı olabilir.
 • Manta Tokenin Binance , Polychain gibi devasa şirketlerden yatırım aldığını lütfen unutmayın. Altcoin boğasında Binance önce yatırımında olan projeleri öne çıkarır.

Manta Token Nasıl Alınır?

Manta Token satın almaya karar verdiğiniz zaman aşağıdaki güvenilir borsaları tercih edebilirsiniz.

 1. Binance
 2. Gate.io
 3. Bybit
 4. HTX
 5. Kucoin
 6. Mexc
 7. Bitget
 8. Binance TR
 9. Lbank
 10. Bithumb
 11. XT
 12. Paribu
 13. Bitmart
 14. Tapbit

Sonuç

Manta altcoin boğasında ön plana çıkacak kripto paralar arasında yer alabilir. Kendi analiz ve araştırmanızı yaparak boğa sezonu için hazırlık yapabilirsiniz.

Manta Sosyal Medya Hesapları: Website | X | Discord | Telegram Announcements

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar