INOCOIN Nedir ? INO Hangi Borsada ?

ınocoin kaç tl

INO COIN sadece potansiyel yeni işletmelerin finansman bulmasına yardımcı olmak hedefiyle oluşturulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Amacı, geniş bir fon başvurusu havuzu oluşturmak ve yatırımı hak ettiğini kanıtlayanları seçmektir. Peki tam olarak INOCOIN Nedir ? INO Hangi Borsada ? INOCOIN Toplam Arz ! INO Coin Nasıl Alınır ? INO COIN Kaç TL ? 

INOCOIN Nedir ?

INO COIN sadece potansiyel yeni işletmelerin finansman bulmasına yardımcı olmak hedefiyle oluşturulmuş merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Amacı, geniş bir fon başvurusu havuzu oluşturmak ve yatırımı hak ettiğini kanıtlayanları seçmektir. 10 Ocak 2018’de Malta merkezli bir ekip tarafından başlatılan Ino Coin, yeni işletmelere fon sağlama konusunda yardım etme misyonuyla inşa edilmiştir. INO coin, kitle fonlamasının geleceğine giden yolu açacak bir yardımcı tokendir. Diğer platformların çoğundan farklı olarak, aynı zamanda evrensel bir ödeme aracıdır ve çeşitli projelere yatırım ve finansman sağlamanın yanı sıra, insanların onun sayesinde geliştirilmekte olan yeniliklerden faydalanmalarını sağlayan bir para birimi görevi görecektir. Örnek verecek olursak ; INO’ya yatırım yaptıktan sonra desteklediğiniz projelerden akıllı hizmetler ve her türlü ürünü alabilirsiniz. Ino Coin, potansiyel genç blok zinciri projelerini başarıya yönlendirmek ve finanse etmek için küresel bir platformdur.

INO coin Avantajlarını resmi web sitesi şu şekilde sıralamıştır ; Yatırım kararları InoCoin topluluğu tarafından verilir . Projedeki benzersiz unsur, neye yatırım yapılacağına ilişkin kararları topluluğun vermesidir. Sistem kusursuzdur, bu nedenle herhangi bir manipülasyon veya ‘tek adam’ kararı olamaz. Sürecin her adımı çok basit ve kesinlikle şeffaftır. Herkes finansman için başvurabilir . Bir başlangıç ​​projesinin nasıl görünmesi gerektiğine dair hiçbir kural yoktur.

INOCOIN NEDİR

INOCOIN Toplam Arz !

INOCOIN Toplam Arz : 1.000.000.000 INO ‘ dır.

Önerilen Makaleler

INO Coin Nasıl Alınır ? INO Hangi Borsada ?

INOCOIN almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. INOCOIN  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. INOCOIN Nedir ? INO Hangi Borsada ? INOCOIN Toplam Arz ! INO Coin Nasıl Alınır ? INO COIN Kaç TL ? 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.