EY Yöneticisi, Kripto Kışı İli İlgili Neler Söyledi

KRİPTO KIŞI

EY’nin küresel blockchain lideri Paul Brody , şimdiye kadar ilk kez, kripto fiyat dalgalanmalarının endüstrinin uzun vadeli büyümesi üzerinde o kadar büyük bir etkiye sahip olmadığını söylüyor. EY Yöneticisi Paul Brody, Kripto Kışı İli İlgili Neler Söyledi

Paul Brody Kripto Kışı İli İlgili Konuştu!

EY’de küresel blockchain lideri Paul Brody,  yayınlanan bir röportajda kripto kışını, düzenleme ihtiyacını ve kripto borsası FTX’in çöküşünü tartıştı.

Mevcut kripto kışının yakında bitmesini bekleyip beklemediği soruldu. “Bu, öncekinden çok daha ılıman bir kripto kışı” diye yanıtladı. “Bu kışın en önemli özelliklerinden biri, kripto varlıklarının fiyatı ile kripto endüstrisinde devam eden ürün ve mühendislik geliştirme çalışmaları arasında bir ayrışma olması.”

Ek olarak EY yöneticisi şunları söyledi: ”Şimdiye kadar ilk kez, fiyat artışları ve düşüşleri, endüstrinin uzun vadeli büyümesi üzerinde bu kadar büyük bir etkiye sahip değil. Sektörün saf finansal odağından yavaş yavaş uzaklaşıyoruz.”

Ethereum ekosisteminin artık uygulama geliştirmeye, NFT‘ler ve DAO‘lar çok daha fazla odaklandığını da sözlerine ekledi.

Ayrıca EY yöneticisi, FTX’in çöküşünü de tartıştı, kullanıcıların FTX çöküşünün ardından kripto borsalarına güvenip güvenemeyeceklerine ilişkin bir soruyu yanıtlayarak şu uyarıda bulundu: “Kripto paranın arkasındaki fikir, blok zincirinde olduğu ve kötü bir şey olup olmadığını görebileceğiniz için tamamen şeffaf olmasıydı. Bu kusurlu bir teoriydi. Verileri görmek, akıllı sözleşmelerdeki karmaşık veri akışını anlayabileceğiniz anlamına gelmiyor.”

Ayrıca, daha katı düzenlemelere duyulan ihtiyacı vurguladı ve şunları söyledi: ”Düzenleyicilerin bariz Ponzi şemalarına daha hızlı ve daha sert bir şekilde müdahale etmesi de önemlidir. İyi oyuncuların izleyebileceği daha fazla düzenleyici faaliyet ve kural görmek isterim.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.