Ethereum Balinası 500 Milyar Shiba Satın Aldı !

Ethereum Whale

1000 Ethereum balinasının işlemlerini takip eden WhaleStats verilerine göre ,  bugün  en büyük 34. Ethereum balinası “trinity”  500 Milyar Shiba Satın Aldı !

Ethereum Balinası 500 Milyar Shiba Satın Aldı !

Kripto para piyasasındaki en güçlü düzeltmelerden biri  gerçekleşirken, balinalar varlıklarını artırmaya ve bu cüzdan yarım trilyon token satın alırken özellikle bazı Shiba Inu tokenlarını biriktirmeye karar vermiş gibi görünüyor.

Bu beklenmedik satın almanın zamanlaması sanırım daha iyi olamazdı, çünkü Shiba Inu hafta sonu bir toparlanma rallisi yaşıyordu ve daha sonra Pazartesi günü finans piyasalarının açılmasıyla durdu. Balinanın satın alınması hem piyasa düşüşünü satın almayı hem de piyasadaki toparlanma rallisini desteklemeyi hedeflemiş olabilir.

Hafta sonu neredeyse %16 büyürken, Shiba Inu  daha sonra hızla 0.00002 doların altına gerileyerek pazarın Ekim 2021’in başından beri görmediği bir değere ulaştı.

Önerilen Makaleler

Meme coin daha önce balina seviyesindeki Ethereum cüzdanlarının en büyük holdingi olarak ilk sırayı geri almaya çalışırken, FTT tokenı balinalar tarafından tutulan 1,3 milyar dolarlık tokenla ilk sırada yer aldı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.